Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Fél órája kimentem az udvarra és láttam,hogy a kutyám(rottweiler) rág egy limenkás dobozt.Valószínű,hogy valaki bedobta az udvarba.A kutyám meg elkezdte rágni,és látszott rajta,hogy evett belőle egy kicsit.(A kutyám mindig szétrág mindent)Most nem tudom mi legyen.Vigyem el az állatorvoshoz,vagy addig kijön neki alulról vagy kihányja?Mit tegyek?

2019. ápr. 26. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az anyámat rág??? limenka ????
2019. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi az a limenka?Milyen anyagból van a doboz?Mennyit rágott le belőle?

Az én kutyáim is mindent rágnak, de még soha nem volt ebből bajuk.Gondold el, kihalnának a kutyák, mert szinte mind elrág, lenyel valami nem neki valót élete során, és minimális a veszély.

Azért figyeld, ha szokatlant látsz rajta,vidd orvoshoz.

2019. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

.Tudod amiben van a Coca-Cola,konzervdoboz fajta.Bocsánat Szerbiában lakom és mi limenkának hívjuk.

[link]

2019. ápr. 26. 14:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy meg is evett belőle? Mert az enyém is rág meg majdnem minden kutya, de általában kiköpik a lerágott/tépett darabot.

Nincsenek a földön a darabok?

2019. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Talán egy fél centit,vagy még kevesebbet.De nehéz megmondani,mert kettéharapta a kutyám a Coca-Cola dobozt.
2019. ápr. 26. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyeld a kutyát, ha bármi negatív változást veszel észre a viselkedésében (bágyadt, nem eszik vagy nem szívesen) , akkor azonnal doki. Az a baj, hogy ha ebből tényleg lerágott egy darabot és lenyelt, az borzasztó éles szélű tud lenni, és könnyen szétvághatja a kutyát belülről. Viszont általában tényleg nem eszik meg a szétrágott dolgokat, kiköpik.
2019. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz ha valóban evett belőle csúnyán felsérheti belülről akár melyik oldalon is akar távozni. Reggelre belső vérzése is lehet.
2019. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem lett semmi baja,pedig láttam a Coca Cola dobozon,hogy igenis evett belőle.Na mindegy,a lényeg,hogy nem lett semmi baja
2019. máj. 8. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!