Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik az angol cocker spániel...

Mik az angol cocker spániel tulajdonságai?

Figyelt kérdés
Nem csak a ,,tudományi" részét szeretném tudni, amiket a könyvekben is olvashatok, hanem személyes tapasztalatokat is a gazdiktól. Előre is köszönöm! :)

2019. ápr. 27. 17:58
 1/2 anonim válasza:
83%

Rettentően okos, hiperaktív, viszont nekem eddig ő volt a legbújósabb kiskutyám. A gyerekektől retteg és alapvetően szerintem inkáb egy gazdás és nem családi kutya.(én eddig akárhány spániellel találkoztam, nem szerette a gyerekeket). Más kutyákkal remekül kijön.

Szereti, ha a gazdája összes figyelme rá irányul. Én lakásban tartom, és nem hinném, hogy ő az a "kicsukom a kertbe ott jól elvan magával" fajta lenne. Állandóan a nyomomban van, rengeteg foglalkozást igényel.

A bútorokban nem tett kárt, viszont az okosságából kifolyólag hihetetlenül sunyi, állandóan azon agyal, vajon mit lophtna el Főleg a zsebkendőket szereti kiloplodni a kabát zsebemből.

Egy nagyon boldog kutyafajta, állandóan csóválják a farkukat,akárhányszor ránézek instant jó kedvem lesz. Sokan mondják, hogy a spancik nagyon akaratosak, de az enyém abszolút nem az, remekül alkalmazkodik mindenhez, imád tanulni.

Ha rendesen le van fárasztva szerintem tökéletesen viselkedik. Hihetetlenül szeretetteljes, soha egy kutyám sem ragaszkodott hozzám úgy mint ő, pedig már volt pár.

Én egyszerűen szerelmes vagyok a fajtába.

2019. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon sokat segített :) Én is lakásban fogom tartani egy beagle-vel együtt HA ilyen lesz, mert jelenleg nagyon döntésképtelen vagyok a fajtát illetően :D
2019. ápr. 28. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!