Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora költségre számíthatok?

Mekkora költségre számíthatok?

Figyelt kérdés
Hozzám került egy kistestū kutyus. 9 éves kan kutya, fogai rettenetes állapotban vannak, több hiányzik is neki és gyulladt az ínye, vérzett is mert egy újabb fog kezdett el mozogni. Van rajta egy kis zsírcsomó is a nyakánál kívül. Még a héten el akarom vinni orvoshoz, hogy mindent rendbetegyünk rajta és ezzel a fogmūtéttel egybekötnék egy ivartalanítást is, gondolom megoldható egyben. Mennyire kockázatos a mūtét, illetve mekkora összegre számolhatok kb? 70-80ezerben megáll? Ennyi félretett pénzem van összesen de mindet rááldoznám, ha kell. A budapesti 3. kerületi Család utcai rendelōbe szeretném vinni, sok a jó vélemény róla.

2019. ápr. 27. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

70-80.000? Viccelsz bolondozol???


2-300.000!

2019. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ugy szamolhatsz, hogy a fogai az kb 30, ivartalanítás kb 20. Nem tudom, mi más van még vele. De 70-80-nak talán elégnek kéne lennie.
2019. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk egy gyulladt gennyes fog kiszedése + fogkőleszedés altatásban 18ezer volt egy 7 kilós állatnál. Plusz előtte volt egy előzetes vizsgálat ugye, mikor kiderült, hogy műteni kell, az még párezer Ft. (Bp de más kerület)


Az ivartalanítás még egyszer ennyi kb, bár ez nagyon változó rendelőnként, nehéz átlagot mondani. Az egy fix tervezhető összeg, tutira van árlista a rendelőben. :)

A nagyobb kérdés a fogak, hogy tényleg csak egy fogat kell e műteni, kell e a doki szerint röntgen, stb. De kérdezz rá nyugodtan, nem ciki. :)

2019. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors és hasznos válaszokat! Remélem minden rendben lesz a "kisöreggel" ezután :)
2019. ápr. 28. 00:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kijön 100.000 Ft-ból. Én a Pestimrei Kisállat Központba hordom a a mieinket De d meg mennyi lesz a vége, em ciki!
2019. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Család utca nagyon drága, fiú macska ivartalanítása volt 20 ezer... Szerintem ennyiből nem jön ott ki, ráadásul ezren vannak és káosz az egész, igaz Józsi nagyon jó orvos.
2019. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el oda és kérdezz rá, hogy ez így mennyi lenne összesen. Nagyon nagy különbségek vannak az árakban. Pl ahol van altatógép és asszisztens, ott biztos sokkal drágább (és biztonságosabb!)lesz mint ahol nincs. Plusz én még nézetnék egy vérképet, hogy tuti minden rendben van e és altatható e.
2019. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem azt a rendelőt, de esetleg ha kötsz egy kisállat biztosítást rá, ami nem nagy összeg, az a későbbiekben segítség lehet az ilyen kiadásokban.
2019. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as: 9 éves kutyára már nem tud biztosítást kötni, 7 éves korig lehet, utána már csak fennmaradhat annak, aki időben megkötötte és folytonosan fizeti a biztosítási díjat.
2019. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor ez a biztosítás nem játszik, kár, azért érdemes figyelni, hátha bővítik a lehetőségeket, eleve nem olyan régi dolog ez.


Esetleg nézz másik rendelőt is, ahol van publikus árlista.

2019. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!