Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ért kutyás dolgokhoz?

Valaki ért kutyás dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves szuka komondorom, már hetek óta nem eszik. Mamám kezéből evett ma egy pár falatot de semmit nem hajlandó enni. Inni iszik,nem akarok undorító lenni de viszont véres a vizelete, a széklete bogár fekete és remeg. Mindig ugatott eddig mindenkit de már most erre sem veszi a fáradtságot. Miért van ez? Aki tud segíteni kérem írjon, nagyon aggódunk érte. Előre is köszönjük!

2019. máj. 2. 14:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%
EMBER, ne hápogj itt hanem hívd az állatorvost, ha fontos neked a kutyád!!!
2019. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%

#10 +1, én is így adom be a kutyámnak, mert kiköpi, ha kajával, akkor is.

Néha kell egy kis erőszak, rajta segítesz

2019. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%

Mi az, hogy a gyógyszert nem veszi be? Ha nem megy aranyosan, akkor megy erővel! Az isten szerelmére, ha annyi befolyásotok sincs a kutyátok fölött, hogy gyógyszert le tudjatok tömni a torkán, akkor mi a búbánatnak van komondorotok???

Őszintén sajnálom a kutyát, hogy annyi jó érzés nincs bennetek, hogy megpróbáltok enyhíteni a szenvedésén. Mert hidd el, amikor valami vérzik, az fáj is. Nagyon. Arról nem is beszélve, hogy mind a bélrendszeréből, mind a hugyhólyagjából vér jön, aminek semmi összeköttetése nincs egymással egészséges esetben, szóval már akkora lehet a baj, hogy minden szerve mondja fel a szolgálatot. Gratulálok. Menj ásni, hátha az még megy.

2019. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
Ja, egyébként sanszos egy patkányirtós mérgezés, akkor szoktak szerencsétlenek mindenhonnan vérezni. A következő hogy a szájából, orrából és a könnycsatornájából is vérezni fog. Utána kínok közt meghal.
2019. máj. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom kérdező, hány éves vagy? Még gyerek? Mert akkor kívánok a kedves mamádnak hasonló fájdalmakat, mint amit az a szerencsétlen kutya átél.Ha már felntt vagy neked is!

Ilyen rohadtul lelketlen és sivár "emberek"mint ti, szavakat nem találok!Mi a fenének nektek kutya???

Nem érzitek át a szenvedését???

Nem ilyen szerencsétlen állatorvost kell hívni, hanem normálisat!Legalább annyi emberség legyen már bennetek, hogy szóljatok egy olyan állatorvosnak akinek van rendelője, hogy jöjjön ki és altassa el szegényt, hogy ne szenvedjen tovább!!!Hogy bírjátok elnézni!

Nekem 8 kutyám van,nő vagyok,van közte kuvasz is, meg hasonló nagy kutya mind.Mi az hogy gyógyszert nem lehet neki beadni?

Én rohanok velük orvoshoz ha már 1 evéskor nem esznek,vagy ha vakarózik, vagy ha pár órája nem eleven, akkor is.És sokszor én oltom őket, ha napokig oltani kell, állatorvos ad injekciót.

Egyik kutyámat 4 évig inzulinoztam,mértem a vércukrát.

Gyönyörű egy gazdák vagytok.

A büdös életbe ne legyen többet kutyátok, mert ez felháborító!És mutasd meg anyádnak is ezeket a véleményeket.

Nem veszi a fáradtságot a kutya hogy ugasson....még jó hogy nem szolgál benneteket, mikor haldoklik!!!

Nagyon aggódunk érte....Ez az aggódás?

Fú, minek is olvastam el, megint felb.....az agyam egy ilyen kegyetlen valaki.

2019. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
86%
Sajnos az én hibámból tudok tanácsot adni. Az én kutyám sem evett 3napig és furcsán vette a levegőt 1 hétig.. nagyon aggódtam érte apukám mondta hogy jobban lesz..hát sajnos nem lett jobban.. azóta ha bármelyik kutyámon valami furcsát veszek észre megfogadtam egyből hívom az orvost nem gondolkodom hívom.. neked is ha fontos a kutyád ne várj heteket.. azért ha egy kutya nem eszik ott nagy baj van.. az en kutyáim is se szeretik lenyelni a pirulát belekell gyűrni a kenyérbe jó mélyre lekell dugni a torkába és addig nem engedni hogy kinyissa a száját míg meg nem rágja egy idő után meg úgyis megtanulja utána simogatni jutalom falat hogy ügyes volt...
2019. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy tisztában legyél a dolgokkal: A kutyádnak belső vérzése van és valószínűleg nagyon erős fájdalmai vannak valahol az emésztőrendszerében, ezért nem akar enni. Nem mutatja ki, nem látjátok rajta, de higgyétek el, hogy így van, ettől van a remegés. Ha így hagyjátok, akkor napjai vannak csak hátra. Azonnal orvoshoz kell vinni, de olyanhoz, aki ténylegesen ki is deríti, hogy hol vérzik, mi baja van, nem csak vakon ad neki injekciót, aztán lesz ami lesz. Ha kell, akkor vigyétek el MRI-re is vagy amit az orvos kér, azt is haladéktalanul. Sajnos addig vártatok vele, hogy találgatásra, nem hozzáértő orvosokra nincs már idő.
2019. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Szóval csak nézed, ahogy szenved a kutya? Normális vagy te? Komolyan, ilyen emberek hogy születhetnek még és mi a fenébek szaporodhatnak tovább? Mi az, hogy nem tudod kezelni a kutyádat, ha orvos jön? Mi az, hogy nem tudsz egy tablettát sem beadni neki? Ha már ennyire életképtelen és felelőtlen baron vagy, akkor nézd végig a kutyád kínhalálat, de soha a büdös életve többet eszedbe se jusson bármilyen állatot tartani vagy gyereket vállalni! Hisz teljesen alkalmatlan vagy rá!
2019. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Doros ***** válasza:
81%

Nincs olyan állapotban, hogy hathatósan tiltakozni tudjon.

A mienk sem kedveli az állatorvost, az oltását a drótkerítésen át kapja meg.

Tippem szerint babézia, és azt csak az elején lehet esetleg kikezelni - de ne legyen igazam, és legyen más miatt véres a vizelete és a széklete.

Nagyon sajnálom.

2019. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kutya hetek óta szenved! Sürgősen állatorvosra van szüksége, de nektek kéne rendelőbe vinni, mert itt olyan vizsgálatokra van már szükség, ami háznál nem kivitelezhető.

A gyógyszert pedig le lehet dugni a torkán, plusz egy kis májkrém jutalomnak.

Elég szomorú, hogy csak azért van a kutya, hogy ugasson....

🙄😔

2019. máj. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!