Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » COCKER SPÁNIEL GAZDIK! Mivel...

COCKER SPÁNIEL GAZDIK! Mivel ennek a fajtának hosszabb a szőre mint egy átlag kutyának, mennyire nehéz kezelni a szőrét egy esős nap után?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha elázik akkor először is megfürdetem samponnal,balzsammal majd vizesen átfésülöm majd hajszárítóval és ilyen (embereknek gyártott) körkefével beszárítom a szőrét hogy szépen álljon.Bekenem argán vagy levendula olajjal hogy jó puha és illatos legyen és kész is!
2019. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Mert milyen egy átlag kutya? :D
2019. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy lesznek olyan majmok, akik nem a kérdésre válaszolnak, hanem csak kötözködnek, de ha lehet akkor legközelebb ne is írj sehova, ha nem az adott témával kapcsolatban válaszolsz valakinek, köszi.


Egyébként meg a kérdésedre válaszolva (hogy lásd ez az oldal lényege) az átlag kutyán azt értem, hogy rövid szőrű, mivel a legtöbb kutyának rövid a szőre. ;)

2019. máj. 5. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem kötözködésből, tényleg érdekel. Mi számít átlag szőrzetnek egy kutyán?
2019. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam/leírtam, hogy NEKEM a rövid szőrű kutya az átlagos. Mivel nekem beaglem van, így vedd úgy, hogy az olyan mint a beagle-é, mert nekem az számít átlagosnak.
2019. máj. 5. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Hosszú szőrű német juhászom van, lakásban. Esőben, meg úgy általában minden időjárás formában ki kell mennünk. És nem 5 percre. Ma pl 3x két órát voltunk kint. Vizes lett, még szép. Van törölközője. Megdörgöltem alaposan mindenhol és lefektettem a szennytaszító szőnyegre.1 óra múltán jöhetett-mehetett. Csodálatosan selymes lett a szőre. És nincs "kutya"illata.

Van, aki ilyenkor beveti a hajszárítót. Én nem kedvelem, mert kiszárítja a kutya bőrét.

2019. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha sáros lett egyszerűen megvárom míg megszárad, aztán lekefélem (amúgy magától is leperegne), ha csak vízes, akkor megvárom míg megszárad, ha épp séta előtt lett teljesen puccba vágva a lakás, akkor a helyére zárom és ott kipiheni a sétát, addig pedig meg is szárad.

Nem kell túlbonyolítani ezt a dolgot. A legtöbb kutyának öntisztuló szőre van.

2019. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!