Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajta az amelyik...

Melyik fajta az amelyik alkalmas házőrzésre és a legegyszerűbb tartani?

Figyelt kérdés

Légyszí a kérdésre válaszóljatok!

Ne azt írjátok, hogy vegyek riasztót, meg lemérgezik, stb. Mert ezekkel tisztában vagyok, vennék riasztót is és a lemérgezés ellen is van pár módszer...


Illetve a plüss kutyás válaszra sem vagyok kiváncsi, nem azt írtam hogy nem akarok vele foglalkozni.

Az a kérdés, hogy azok közül a fajták közül, melyek alkalmasak A területőrzésre, közülük melyiket lehet a legegyszerűbben tartani nagyáltalánosságban.


2019. máj. 8. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Mit jelent az, hogy a legegyszerűbb tartani?
2019. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Komondor, kuvasz.
2019. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha azt mondom, hogy németjuhász, akkor meglepődsz? Habár nem tudom mit értesz a legegyszerűbb tartás alatt.
2019. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Mit tudsz neki nyújtani, mennyit foglalkoznál vele egy nap? Mit jelent hogy egyszerű tartani?
2019. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A német juhász rendkívül munkaigényes fajta, nem éppen az egyszerű kategória
2019. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Nyilván ki kell elégíteni az igényeit. Azért mondtam a németjuhászt, mert azt ismerik a legtöbben, azzal van a legtöbb tapasztalat és gyakorlatilag minden kiképző találkozott már velük, így jó eséllyel van a közelben ember, aki tud segíteni a kiképzésében.
2019. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
A kuvasz jó döntés. Igénytelen, mint a faék, ha megneveled, nem baromkodik, és majdnem olyan okos, mint a német juhász.
2019. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Majdnem olyan okos mint a német juhász :D nem tudom honnan szedted
2019. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

"lemérgezés ellen is van pár módszer..."


Azt megnézném, hogy akadályozod meg azt hogy éjszaka bedobnak egy mérgezett akármit a kutyának.

Inkább ne vegyél kutyát, főleg azért mert egyiket sem szabad kicsapni az udvarra azt kész. Nincs olyan hogy legegyszerűbb tartani...

2019. máj. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Kuvasz, komondor.
2019. máj. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!