Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy a legjobbbará...

Lehetséges, hogy a legjobbbarátnőm kutyája engem jobban szeret?

Figyelt kérdés
Pár éve járok ide hozzájuk és eleinte mindig morgott rám a kutyája (kis bolognese), de azóta nagyon megkedvelt mindig úgy örül amikor megyek és ha a barátnőm hívja akkor is hozzám jön az ágyban is elsőként hozzám jön oda és nem szívesen megy át hozzá. Általában én csak símogatom ő még emelgeti meg játszik vele de látom hogy ez néha nem tetszik a kutyinak. 18/L

2019. máj. 9. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
ne reménykedj... mindig a gazdi az első
2019. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Tetszel neki, mert újdonság vagy, ritkábban lát, mint a gazdit. Attól még ő az első :)
2019. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Gazdi az elso
2019. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

A kutyák nem szeretnek, maximum kötődnek. Nekem két kutyám van, és akárhányszor találkoznak ismerőssel akkor nyüszítve körberajongják, de ha ott merem hagyni őket akkor megy a sírás, hogy hol vagyok.

Te maximum érdekes újdonság vagy, de soha nem leszel előbbre való a kutyának, mint a saját gazdája.

2019. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert a te engedékenységeddel jobban visszaélhet.
2019. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Ugyan az a szitu mint amikor a gyereknek kell a nagymama és az anyukája között választania.
2019. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Újdonság? Öt éve a hétnek a hétből öt napját ott töltöm. Kétlem hogy újdonság lennék.
2019. máj. 9. 23:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te élsz vele akkor a szemében te vagy a gazdája, ilyenkor lehet, hogy hozzád jobban kötődik. Ellenkező esetben az, hogy gyakran találkoztok, neki ugyanúgy újdonság, változatosság aminek örül.

A kutyák nem emberek, nem is működnek ugyanúgy.

2019. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kutyák úgy viselkednek amit megerősítenek bennük.

Ha utcán találkozunk egy kutya kedvelővel akkor ugrál rá simogatásért, örül neki. Idegennek is. Mert minden kutyás így szeretgette kiskorától kezdve.

Ha én hazamegyek akkor nem ugrál, 1m körzetben szépen megvárja, hogy lepakoljak, levetkőzzek stb és utána jön csak a simi ugrálás nélkül.

Ezek szerint mindenkit jobban szeret rajtam kívül? Mert úgy TŰNIK? Nem, csak tudja hogy mit várok el tőle.

2019. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!