Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lehet egy angol cocker...

Milyen lehet egy angol cocker spániel és angol cocker spániel-labi keverék kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés
a egyik néninek vagyis a szomszédomnak van egy tk angol cocker spania és egy angol cocker-labi keverék kutyija na és ez keresztezödött. hogy nézhet ki?mekkora lehet a marrmagasága?valaki tud linkelni képet ilyen vagy hasonló fajtájú kutyáról képet?mostmár ivartalanitani fogja ha meg születnek.apa fehér-barna az anya kutya fekete.köszi a normális válaszokat
2010. júl. 6. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hm.. Ez attól függ a spániel-labrador keverék mennyire hasonlít spánielre. Felénk is van egy ilyen kutya amúgy. Spánielre hasonlít, de kicsikével magasabb nála. Ha ez így van annál a kutyánál is akkor valószínűleg nem sokkal lesz nagyobb egy spánielnél is igen csak hasonlítanni is fog rá. Szóval kölyökkorban biztos, hogy nem fogod tudni megmondani, hogy ennek az egyik szülője keverék. Tuti spánielként fog kinézni és magasságra sem lesz olyan eltérő. Pár centivel lesz magasabb maximum. Szinei meg ilyen lesz az már egyéni :)
2010. júl. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.hát az apa inkább a labi vagyis mind kettöre ugyan ugy hasonlit az anya kutya meg tk-s fajtatiszta angol cocker spániel.akkor nem lesz akkora mint egy labi?
2010. júl. 6. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor a kölykök olyan 25%-ban lesznek labik és 75%-ban spánielek. Szóval kb. ahogyan az 1. válaszoló leírta.
2010. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudna képet linkelni róla?
2010. júl. 6. 18:26
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)a válaszokat
2010. júl. 6. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt van egy spani keverék. Apukájára azt mondták talán labrador-vizsla keverék. Akkora, mint egy spániel:

[link]

[link]

Az anyja fekete spániel, apja barna

2010. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát szerintem ez sokal nagyobb mint egy spániel.de köszi a választ és a linket.mondjuk érthetöbb is hogy nagyobb mivel két nagy testü kutyából keveredö apuka és spániel anyuka de a szomszédé az három negyed spániel:)köszi a válaszokat és a linket
2010. júl. 6. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Biztos, hogy nem nagyobb, mint egy spániel, ő az én kutyám, és egy spánielem is van. Pont ugyanakkora a két kutya. :)

2010. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem a vizsla vagy milyen féleség azért egy 10 cm el nagyobb ahogy látam de nagyon aranyosak:)köszönöm mindenkinek a válaszokat
2010. júl. 7. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!