Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikyen kutya való lakasba?

Mikyen kutya való lakasba?

Figyelt kérdés
Fontos h legyen es jol birja az egyedul létet kb.3-4 ora lenne a max.en olyan kutyakra gondoltam mint pl.maltai selyemkutya,csivava,spitz,yorki stb. Segitsetek!
2019. máj. 12. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Német dog
2019. máj. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk Bolognese van a lakásban
2019. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
14%
Bolognese, Máltai selyemszőrű, vagy ezek keveréke. Nekünk Máltai van, sosem ugat elmúlt fél éves nagyon nyugoddt kistestű kutya. Meg vagyok vele elégedve.
2019. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Tapasztalatból tudom mondani hogy a közepes mérettől felfele nem ajánlott lakásba. Útban van állandóan, feléri az asztalt a polcokat meg mindent, és ha jól van tanítva nem is direkt, de véletlenül (pl játék közben) lelökhet valamit. A kissebb testű kutyák valók lakásba inkább! Ők erre lettek kitalálva!
2019. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Szóval mindenképp kistestű, ebből is több féle van, utána tudsz olvasni melyik a legmegfelelőbb. Pl ha nem szereted a kutyaszőrt mehet egy máltai vagy yorki, ha inkább a lustább kutyákat szereted akik nem pörögnek állandóan akkor egy mopsz vagy bulldog félék. (mondjuk ezeknek a nyomott orrú kutyáknak megvan a hátrányuk is)
2019. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ennyit van egyedül, szinte bármilyen fajta szóba jöhet. Ismerősnél pl. wemari vizsla van, amikor épp nem foglalkoznak vele, békésen szunyókál.
2019. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!