Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megéri kutya Béres cseppet...

Megéri kutya Béres cseppet venni 2600 Ft-ért vagy tudtok olcsóbb helyet? Tényleg olyan hatásos ahogy mondják?

Figyelt kérdés
Csak mert az emberi feleannyiba kerül. Ha igen akkor főként miben erős?
2010. júl. 6. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
A Béres vitaminokból van össze állítva. Adhatod az emberit is, de ha kutyád van, akkor kutyának valót kell adni. Nézd meg a neten az összetételét mindkettőnek, aztán dönts.
2010. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarok emberit adni a kutyámnak. Hanem eddig csak egy helyen néztem meg és ott kicsit drágának tűnt mert nincs mihez viszonyítanojóm még. Hátha valaki tud olcsóbbat, vagy nem... Meg azt szerettem volna tudni, hogy mennyire jó, kit mit tapasztalt, miben a leghatásosabb? :)
2010. júl. 6. 20:47
 3/10 anonim ***** válasza:
nalunk bevalt. kutyanak termeszetesen a kutyacseppeket adtuk, mutet utan es etvagytalansagkor is nagyon pozitiv hatasa volt.
2010. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szőrzetben is szokott kedvező változást eredményezni. Immunt is erősít.
2010. júl. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Borviz. Az kutyáknak nagyon jó . 90ft minden patikában.
2010. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Adrykah írta:

Szerintem is a borvíz. Eltünteti a külső könny csatortát. És a szemre nagyon jó. Én kipróbáltam a bérescseppet de a kutyimnak vérvörös lett a szeme. :( Ezért az állat orvos a borvizet ajánlotta és sikerült!:) (Ne adj emberi gyógyszereket a kutyának mert az csak annak használ aki emberből van.) Szerkálos András íra.

2010. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A béres cseopp van kutyáknak is és én sehol sem írtam hogy a szemét akarom takarítani. Ez vitamin szerűség. Jézusom milyen emberek vannak itt -.-" Bérescseppet önteni a kutya szekmébe??? Anyám...
2010. júl. 20. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Most mi van??? mEIKET FOGOD KIPRÓBÁLNI??
2010. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem a kutyám szemét akarom mosni! Nem tudsz olvasni? A béres cseppet nem a kutya szemébe kell önteni hanem megetetni vele... Jézusom...
2010. júl. 21. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:
ja mien emberek vannak???? Bérescsepp a szembe?? Vazze
2010. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!