Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Advantix - hatásos marad...

Advantix - hatásos marad akkor is ha a kutya szőre benedvesedik, azonban az intenzív, hosszan tartó nedvesedést kerülni kell, ez mit takar?

Figyelt kérdés
A kutyám szeret kiállni az esőbe ázni, félek, hogy nem lesz hatásos a spot on. :(
2019. máj. 13. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen és eddig (2éve használom) teljesen jól működött. Az első héten nem engedem úszni, nyáron ha sokat megyünk úszni azt a 3. 4. hétre időzítem mivel a 4.hét végén kapja az új adagot. Nagyon ritkán talalok benne kullancsot és azokat is az utolsó héten találtam gyakori fürdés után. Samponos fürdetések esetén gyengülhet a hatása.
2019. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy a csepegtetés után 3 napig ne legyen bőrig ázva (egy kis víz ekkor sem gond). Utána már a hatóanyag "megtapad" a külső hámrétegben és egy jó alapos elázás sem csökkenti a a hatékonyságát, csak a sűrű úszás vagy fürdetés.
2019. máj. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezeket jó olvasni! Főleg mert ma is elázott -.- csütörtökön lett rácseppentve, sajnos az 1 hét az nincs meg, de nem voltam ma itthon, egyedül meg nem marad meg a házban. Nemrég hoztam be és törölgettem szárazra.


Nem tudom miért szeret az esőn ácsorogni, amikor egyébként retteg a víztől (nem úszik, a fürdőszobának a közelébe se megy, a slagtól retteg).

Nyáron ha nagyon kimelegszik, az ivóvizébe szokott belepancsolni. Pár éve egy meleg nyáron kapott tőlem egy gyerekkádat, mert az itatójába csak a mellső 2 lába fér bele. Feltöltöttem a kádat vízzel, még én is beleültem csalogatni, tök hiába. Messziről elkerült 😀

2019. máj. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!