Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Torna, edzés helyett napi 1...

Torna, edzés helyett napi 1 óra intenzív séta? Hatásos lehet ez is?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a célod vele :) Nyilván mozgás ez is, ráadásul a remélhetőleg friss levegőn... Nálam a séta az alap, s arra még rá is tudom venni magam, igazából hiányozna is (de ha rossz az idő, ott a power walking).

Az pedig egyértelmű, hogy pl. a bicepszedzést nem pótolja... De mozgás, jót tesz és kalóriát is éget. Anyagcseregyorsításra s bizonyos izomcsoportok edzésére van jobb módszer is.

2014. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lassan 3 éve minden nap 40 percet intenzíven sétálok be a munkahelyemre (esőben, hóban, fagyban, mindig) és 40 percet gyalogolok haza intenzíven. Fogyni nem fogytam tőle. Annyi előnye van csak, hogy jobb lett az állóképességem. Fogyni akkor kezdtem el, amikor eljártam munka után (vagyis a napi 2x 40 perc intenzív gyaloglás után) edzőterembe, és ott is elkezdtem sportolni.
2014. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
normális étrend
2014. nov. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: Persze, fogyást nem garantál. Én 2, majd 3 órát gyalogoltam naponta munkába, tempósan, szintkülönbséggel, hétvégén sokszor teljesítménytúrát nyomtam. Attól még nem fogytam, az az étkezésen múlik.

De ha az étkezés rendben van, tud segíteni a mozgás :) Nekem szokott.

2014. nov. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cli_hlt válasza:
Ha fogyni szeretnél, akkor igen, de csak ha számolod mellette a kalóriát (vagy alapból, "érzésre" jól eszel, de akkor meg nem kellene fogyóznod ugye ;) ). [link] nagyon jó segítség hozzá.
2014. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _Dean_ válasza:
100%
Finomitott liszt (péksütike stb), fehércukor kilőve. Minden étkezéshez zöldség! Edzésnek pedig street workout, vagy fegyencedzés, bármi ami saját testsúllyal végzendő. Zsírt fogsz égetni mint az őrült.
2014. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!