Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak, ha a kiskutya...

Mit csinaljak, ha a kiskutya nem hajlandó a helyén aludni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap kaptam férjemtől egy törpe tacskót, hiányzik neki az anyukája így ha nem foglalkozunk vele nyöszörög, vonyít. Van egy 1 éves kisfiunk és ő fél tőle 😞

Ha nincs vele senki akkor elkezd ugatni. Mit tehetnék? Teljesen tanacstalan vagyok ☹️☹️☹️


2019. máj. 13. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A férjed kezébe adod a kiskutyát, ő pedig visszaviszi, ahonnan hozta.

Korai még nektek kölyökkutya.

2019. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Enis ezt akartam viszont akitől vette a férjem, (Nyíregyházi piacon) nem lehet elerni. Mondtam nem kell vissza a pénz sem csak vigye valahogy vissza de így sehogy nem tudjuk!!! 😞😞😞😞
2019. máj. 13. 21:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég... Szaporítótól kellett kutya, pláne piacról! Az ilyen emberek már itt bebizonyítják, hogy nulla felelősség tudattal rendelkeznek! Alkalmatlanok vagytok kutyatartásra! Minek kellett a kölyök?


Egyébként meg vigyétek be magatokhoz! Az egyedül léthez szoktatás nem úgy megy, hogy ki..sszátok egy másik helységbe reggelig!

2019. máj. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

1 napja van ott mégis mit vártál? Tedd a helyét az ágyatok mellé. Az én kiskutyám pár napig 2 óránként felkelt, lenyúltam megsimizni hogy nincs egyedül és visszaaludt. A szoba kennel segíthet, hogy éjjel tovább bírja és az enyém így hamar meg is tanult jelezni, hogy ki kell mennie (addig kapargatta a kennelt amíg fel nem keltem és levittem) azóta már nem mellettünk alszik, nem volt a váltással semmi gondja.

Legalább pár kutya pszichológiával foglalkozó cikket/könyvet olvass el

Egyébként mivel kicsi és fajta jellegű, biztos jelentkeznének érte ha meghírdeted neten- ha nagyon nem akarod megtartani

2019. máj. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Írjátok ki Facebookra, csoportokba, hogy elvihető, mivel fajtajellegű, ugrank fognak rá, de vigyázzatok, csak jó helyre adjátok, tovább szaporításra, kiskertbe dísznek, gyereknek játéknak NE!

De megkereshetitek a fajtamentő egyesületet is, ők közvetített gazdikeresőként kiteszik és koordinálják az örökbefogadást, hogy jó helyre kerüljön.

Nálatok ne maradjon, ha nem is szerettél volna kutyát, ráadásul ott a kisgyerek és nem bántásból, de nem értettek a kutyákhoz.

Akitől vettétek az nem fogja visszavenni, mert egy mocskos szaporító volt, letojja, hogy mi van a kölykeivel. Legyen ez tanuló pénz is, hogy honnan nem veszünk kutyát !

2019. máj. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy szaporító volt-e. Férjem azt mondta egy kedves házaspár árulta volt még egy tesoja. 15ezer forintért adták. Tegnap beolttatuk kapott kis könyvet is.

Nagyon imádni való a kutyus viszont az nem tesz jót, hogy bepisil bekakal. Egyébként meg nem kiraktuk egy másik helyiségbe hanem tesómmal aludt az ágyon. Mostmar sír ha nem tesszük föl az ágyra

2019. máj. 14. 09:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Szaporítótól volt! Kicsit utána nézhetnétek a dolgoknak!
2019. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jesszus, piacról vettetek 15 ezerért egy kutyát, és azt mondod, nem tudod, hogy szaporító volt-e? Mi más?

Könyörgöm, ajándékozzátok el valakinek azt a kutyát!!!

2019. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 honnan tudod hogy szaporító volt? Megfialt a mama kutya egyet eladtak a masikat meg tartották. Akkor enis szaporító vagyok, mert volt egy Kutyánk és a kölykökből adtunk oda másnak? Nem értem... MEG miért ajándékozzuk el??
2019. máj. 15. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, te is szaporító vagy! Ha valaki szűrések nélkül, törzskönyv nélkül elleti a kutyáját, nem figyelve, hogy a szülők mit örökítenek, az szaporító! És mindegy, hogy pénzért vagy ajandékba adja a kölyköt, ha utána majd magasról sz...rik rá, hogy mi lesz a kicsikkel, esetleg utcára, menhelyre, föld alá kerülnek 2-3 év múlva!


Tudatlan és felelőtlen vagy! Így nagyon nem kellene kutyát tartanod!

2019. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!