Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mopsz etetése, szerintetek is...

Mopsz etetése, szerintetek is egy idióta?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki kutyakonzervet ad a mopsz kutyájànak kenyérrel keverve és felönti vízzel, arra hivatkozva, hogy a kutya amúgy nem iszik vizet, ezért teszi bele. A kutya kb 5 éves. Egy konzerv 3-4 napig elég azt mondja. Szerintetek is egy barom az ilyen?

2019. máj. 17. 08:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Régi haverom. Annyit tudtam vele kezdeni, hogy vett szaraztapot. De azt is hol ad neki, hol nem. Persze abból is a legolcsobbat, 2000 Ft/10 kg. Ha véletlen eszébe jut ad neki, de amúgy a testvére hagyta ràjuk a kutyát, akinek kiskorában hű de cuki volt a kiskutya, aztán mikor elköltözött, ott hagyta rájuk, és mindig arra hivatkozik, hogy nem ő vállalta a kutyát, a szülei meg azt mondtak, jól van elféri itt. Az apja meg egy maradi ember, kiadja neki a szokásos vizezett konzervet és ennyi a kutyával való törődés. Szomorú.
2019. máj. 17. 12:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Fajtamentés? Új gazdi keresése?


Ha télen is kint van tartva, az már állatkínzásnak minősül...

2019. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer kíváncsiságból elolvastam ezeknek a konzerveknek az etetési javaslatát. Amiket néztem azokra szinte mindegyikre az volt ráírva, hogy a 35 kilós kutyámnak napi másfél(!) konzervet kéne nekiadnom. El tudjátok képzelni, hogy ez mekkora mennyiség? Rendes kutyatálba bele sem fér ekkora mennyiség. Aztán utána képzelheted, hogy ebből mennyi vizes széklet jön ki a kutyából, amit felszedni sem lehet normálisan. És akkor írod, hogy a kedves ismerősöd még fel is önti vízzel? NOOORMÁLIS?! A konzerv eleve egy kocsonyás állagú sz. 80% víztartalommal (ez rá is van írva egyébként), ezt mi a fenének kell még felvizezni? Én elképzelni nem tudom hogyan tartja ezt normálisnak az ismerősöd.
2019. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal nagyobb probléma az, hogy kint van tartva egy mopsz.

Szétfagy a rövid szőre miatt télen, és nyáron pedig nem kap rendesen levegőt a 40 fokban.

2019. máj. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!