Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarorszáhon kitől vagy hol...

Magyarorszáhon kitől vagy hol lehetne Rat Terrier kutyát vásárolni?

Figyelt kérdés

Vettem egy házat és a ház vonalában lévő melléképületben sajnos elég sok rágcsáló( egér vagy patkány) van.


A macskát vadászgörényt nem szeretnék vásárolni.


És úgy tudom,hogy ezt a fajtát kifejezetten erre a célra tenyésztették ki.



2019. máj. 18. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél 50 darab patkány és egér csapdát. Sokkal jobban kijössz, mint egy kutyával, mert rohadt sokat kell vele foglalkozni. Csak azért, mert sok a patkány, ne vegyél kutyát
2019. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alapból akartam már évek óta kutyát vásárolni és most hogy kertes házba költöztem végre meg is tehetem.


Ráadásul ugye most hogy egyedül lakók jól is jönne egy "lakótárs".Legalább munka után nem az üres házba térek haza.

2019. máj. 18. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs rat terrier kennel magyarországon :( de bármilyen vadászkutya, vagy pásztorkutya levadássza a patkányokat, csak mondjuk nem egy kamrában :( inkább macskát vegyél, épületben való rágcsáló fogásra. Kutyával a szántókon fognak patkányt
2019. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Itt van nèhány kutya amely patkányok ès rágcsálók megölèsère : Jack Russel, beagle, Corgi, foxy
2023. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!