Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy 8 hetes husky...

Most kaptam egy 8 hetes husky kiskutyát, de nem hajlandó semmi mâst enni, csak száraztápot. Mit tegyek, hogy mást is egyen?

Figyelt kérdés
A tenyésztő szerint, kapott már főtt húst is, és főtt rizst, illetve a Royal Canin starter száraztápot ajánlotta, mert ő is azt adott neki, így én is ezt vettem. Három napja van nálam a kiskutya,feloldódott, sokat játszunk, nincs vele semmi gond, de nagyon válogatós. Húslevesbe főtt csirkemellet daraboltam össze és a táp közé kevertem,nem ette meg. Rizst főztem, ugyanígy a táppal keverve adtam neki, nem ette meg.Külön is adtam neki csak össze darabolt főtt csirkét, főtt rizst, megszagolta, ott hagyta. Csak és kizárólag magát a tápot hajlandó megenni. Mit csináljak, hogy mást is egyen, nem ehet örökké csak száraztápot.

2019. máj. 19. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig érdekel hogy melyik kennelből van hogy így össze-visssza etetik
2019. máj. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves utolsó,de feltettem egy kérdést, had ne én magyarázkodjak már, melyik kennelből van a kutya, kitől vettem, mennyiért. Bírom ezeket az önjelölt Sherlock Holmesokat. A hasznos válaszokat köszönöm szépen.
2019. máj. 20. 21:33
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Oh szóval szaporítótól. Köszönjük. Egy rohadt állatkínzót támogattál a pénzeddel. Az etetés legyen a legkisebb bajod, ha majd kiderül hogy egy valag örökletes betegsége van. De hát kellett mert olcsó meg szép...
2019. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Na csak a tisztánlátás végett. Nem szaporítótól vettem a kiskutyát. Mindössze arról van szó, hogy nem gondolom, hogy ez a kérdésem fényében releváns lenne, és azt sem gondolom, hogy bármi közöd lenne hozzá kedves Sherlock :D
2019. máj. 21. 04:03
 15/16 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos sokat elárul, hogy nem mered a "tenyésztőt" reklámozni, mindentől függetlenül, ha releváns a kérdést illetően, ha nem.

A tápban minden megvan, amire szüksége van, nem kell neki mást adni.

2019. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor az nem tenyeszto hogyha royal kaninon eteti az egy nagyon rossz minosegu tap tele van felesleges izfogozokal!
2019. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!