Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis németjuhász...

Van egy kis németjuhász kutyám.7 hetes volt hetvegén. Megy a hasa . Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2hete van nálam azóta megy a hasa kissebb nagyobb kihagyasokkal.Puding szeru a széklete.24órat koplaltattam aztán rizs+csirkehus.3napig keményet produkált, de most megint fosik.

Először a tápra gondoltam hogy túl erős neki (royal canin), aztán másik táp de ugyan az.

A doki azt mondta étrend probléma lehet vele.

Mikor elvittem oltatni parvo ellen.

Már kezdek felni nincs e baja.

Meg mielőtt megszóltok nem vettem a kutyát ismerősömnek fialt meg, az anyja nem szoptatta. Tápszerrel volt etetve



2019. máj. 21. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A másik tápot azonnal váltottad? Mert az garantált hasmenés. Tápszeres kölyöknél az azonnali tápra váltás is okozhat hasmenést.

Kedves orvosodat pedig megkéred egy széklet laborra. Giardia,coli-salmonella-isospora, stb.A laborban tudják, mire vizsgáljanak.

2019. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

Akkor sem szabadott volna 5! hetesen elhozni. Garantalom, hogy emiatt később még lesz probléma szocializáció terén.

Kölyök kutyát, pláne nem 5-7 heteset nem koplaltatunk. Azt főleg nem értem, hogy beteg kutyát miért oltott be az orvos.

Hányszor volt féreghajtva?

Hogy álltatok át a tápszerről?

Ha csak simán egyből tápot kapott akkor nem csodálom, hogy fosik. Főleg, hogy a 2 hét alatt kapott másikat is és rízs-csirke kombót. Állj vele vissza a royal tapra, kapja napi 3x a megfelelő adagot. És vegyél neki probiotikumot. Ne kapjon semmi mást.

2019. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
10-12 hetes koráig ideális a kölyköt az anyja mellett hagyni. Ez a probléma forrása. Mi a francot támogatsz szaporítót? Minek hozol el 5 hetesen egy kölyköt?
2019. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

miért nem olvasol! leírtam direkt nem vettem. Es nem szaporito csak becsuszot...

Azert lett elhozva mert az anyja nem neveli nem torodik vele, itt nincs kulonbseg hogy ott van vagy itt

2019. máj. 21. 10:44
 5/21 A kérdező kommentje:
orvos mondta hogy koplaltassam 1 napot
2019. máj. 21. 10:48
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Tehát nem német juhász, hanem keverék. Ismerősöd vigye el a kutyát ivartalanítani.


A többi t leírták. Add neki a megszokott tápot, és ne kutyulj össze-vissza. Attól fosik ugyanis.

2019. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
doki azt mondta a royal biztosan eros lesz meg neki, rizset ajanlott ez megfogja elvileg a hasmenest
2019. máj. 21. 10:50
 8/21 A kérdező kommentje:

akkor fajta tiszta jellegu keverek

bar ez nem tudom most neked miert olyan fontos

2019. máj. 21. 10:53
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
olvassatok már észlények. az anyja nem törődött vele kb. muszáj volt elhozni.
2019. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

igy van

ha az anya osszenyomja vagy megharapja ugy hogy elpusztul, akkor sem fog tul sokat dobni a szocializaciojan...

2019. máj. 21. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!