Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kész kutyakennelt rendeltem,...

Kész kutyakennelt rendeltem, csak nem tudom, hogy a kennel teljes terjedelmét kibetonozzam vagy hagyjam csak a sima füves terepet? (A kennel tetővel erkezik)

Figyelt kérdés
2019. máj. 25. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
A kutya abszolút nullára fogja járni a füvet ha pedig esik akkor egy sártenger lesz belőle. Én lebetonoznám. Tisztítani is sokkal egyszerűbb. Természetesen a kutyát csak akkor zárnám be amikor feltétlenül fontos.
2019. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémám van. Ha meghagyom a füvet, az lesz amit az első válaszoló ír

Ha lebetonozom, kikopik a könyökén a szőr, a betonon járkálás (hosszú távon)nem tesz jót az ízületeknek, nyáron felperzseli a mancsát...

2019. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem kötekedni akarok, csak érdeklődni, hogy miért van szükség kennelre?
2019. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem betonoznám le. Nyáron felfog perzselődni minden, ami hozzáér a betonhoz. A földbe meg tud ásni, hogy hűvös legyen. Ha nincs sokat bent, akkor meg nem lesz akkora pusztítás.
2019. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha csak azt a nyolc-kilenc órát tölti a kennelben, amíg te dolgozol, akkor ne aggódj a beton miatt. Legyen mindig árnyéka, arra figyeljetek, mi pl fa mellé raktuk, de ismerek olyat, aki ponyvával oldotta meg. Ha amúgy le van mozgatva, nem fog a betonon járkálni olyan sokat, hogy tönkre tegye az ízületeit. És valóban egyszerűbb takarítani, nem lesz saras. Arra vigyázz, ne le lejtsen befelé, mert akkor egy esőzés után megáll benne a víz.
2019. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Vagy fapadlót szoktak még javasolni, de őszintén bevallom, annak az előnyeire még nem jöttem rá.
2019. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. máj. 26. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!