Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyedül hagyhatom e a kiskutyát?

Egyedül hagyhatom e a kiskutyát?

Figyelt kérdés

Mikor nem vagyunk itthon egyedül szokott az udvaron lenni. Mikor itthon vagyunk eldönthezi kint vagy bent szeretne a lenni, általában ottvan ahol mi..

Mikor este van megy a fészkébe. Olyan 9 korul vagy kicsit kesobb mar alszik, vagy amint lecsukjuk a villanyokat.

Nos ha apu nincs itthon este, mivel pls épp éjszakás, akkor a kutyus egyedül szokott aludni a vackába, mivel én az emeleten vagyok a saját hálószobámban.

Most apu megint éjszakás 9 kor megy el itthonról, én viszont azt terveztem, hogy Mamáéknal akarok aludni.

Gondolom a kutya is alszik, aztan reggel 6:30kor meg apa hazaer a kutya meg felkel, nem?



2019. máj. 27. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Milyen idős? Egyébként a lényeg az, hogy a rutinhoz alkalmazkodjatok. Vagyis, a megszokott időben kapjon reggelit pl., és akkor nem lesz gond.
2019. máj. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Mennyi idős? Eddig mennyi volt a leghosszabb idő, amit egyedül töltött?

Ha nem kell éjjel kimennie, akkor gondolom, igen.

De lehet, hogy félni fog, úgyhogy azért pakolj el mindent, nehogy romboljon! (Mert a kutya azért teljesen jól leveszi, hogy nincs egyedül, mert te az emeleten vagy.)

2019. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2hónapos kutyáról beszèlünk,éjszaka nem jár ki,mivel előtte ki szokott menni mielőtt lefekszik.

Általában 6korul kel mint én együtt kelünk

2019. máj. 27. 17:58
 4/5 A kérdező kommentje:
A leghosszabb idő az àltalàban az míg elmegyek és hazajövök a suliból, 8ora hossza,max 9,de mindig van kajak,vize
2019. máj. 27. 17:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Odakint szokott játszani,este idegent csak alszik,kivéve,most,most pl zenét hallgat apàval
2019. máj. 27. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!