Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összeverekedett a kutyám, mit...

Összeverekedett a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nekiment a kutyámnak egy nagyobb kutya és kitépett egy darabot belőle.Azonnal felhivtam az állatorvost és ő azt mondta hogy betadinnal kenjem,majd beforr neki. De most csak kint ül az esőben :( behoztam a házba és kaparta az ajtot hogy ki akar menni,tettem ki neki jo meleg kabátot hogy azon feküdjön fedett helyen,de akkor is ül inkább az esőben és nagyon kedvtelen,( bámul maga elé csak) tudom hogy fáj neki és borzalmas végig nézni hogy neki fáj,de ilyenkor mit tegyek? Megszakad a szívem érte.
2019. máj. 27. 20:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem felelőtlenül adtam be neki mert tudom jol hogy mire van ez a gyógyszer!!! Állatorvosnál vettem és részletesen elmondták hogy mire van! Meg nem elsőnek használom ezt a gyógyszert!
2019. máj. 27. 21:50
 12/18 anonim ***** válasza:
Orvosi szakvélemény nélkül akkor sem gyógyszerezzük agyon a kutyát. A legjobb amit javasolni lehet, hogy vidd orvoshoz a kutyát mihamarabb!
2019. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%

Attol fugg mekkora a seb.

Sebgyogyitast segiti az aloe vera belso resze, a nyershal,nyers zoldseg a napi menukent fogyasztva. Ha tapot kap,az akadalyozza a gyogyulasban.


Vidd el masik allatorvoshoz. Ilyet nem szoktak mondani egy harapott sebnel,h majd beforr.

2019. máj. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%

Az antibiotikumot akkor, most már ha elkezdted, végig is kell adnod neki, napokig, mert máskülönben csak ártasz vele, ha rezisztencia alakul ki rá.

Milyen hatóanyagú? Ettől függ, hogy hány napig kell szednie.De az biztos hogy minimum 4-5 napig nem állhatsz le vele, egyes szereket viszont 8-9 napig is adni kell, ha el akarod kerülni a rezisztenciát.

2019. máj. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mára már sokkal jobban van,jó kedvű,szaladgál!és 5 napig kell folyamatosan adnom neki a gyógyszert az orvos mondta!
2019. máj. 28. 09:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Mibe fogadjunk, hogy kamuzik a kérdező és orvos még soha nem látta szegény kutyáját. Összevissza hazudik a gyógyszerről.
2019. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
42%

Az antibiotikummal jó nagy marhaságot csináltál, azt ne add neki! Kenegesd Betadine-nal, vegyél rá sebhintőport és azzal is szórd be!


Ha nem javul, akkor állatorvos.

2019. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem hazudok,az összes oltása és mindene megvan! Megtudom mutatni bármikor!!!Rólam ne feltételezz ilyet! Felhivtam az orvost újra és ő mondta hogy ilyen gyógyszert adjak neki! Nekem ne okoskodj hogy biztos még soha nem látta orvos a kutyámat!!! Az állataimért őlni tudnék! És már teljesen jól van!!
2019. máj. 28. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!