Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szoktatok főzni a kutyátok...

Mit szoktatok főzni a kutyátoknak?

Figyelt kérdés

Olyanokhoz szól a kérdés akik külön a kutya számára főz. Miket szoktatok beletenni?

Pl darált hús, répa, rizs egybe főzve

Ezt csináltuk legutoljára de ezt sem akarta megenni, úgyhogy hús levest kapott bele áztatott táppal. De fűszeres kajákat nem nagyon akarunk neki adni


2019. máj. 29. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. BARF
2019. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Amikor magunknak veszünk húst, akkor abból bizonyos részek(pl csirkemellből a csont és a rajta maradt hús meg bőr) vagy ha olyan, akkor meg külön neki csontos porcos húsfélét. Ennek a levében főzök tésztát vagy rizst meg amit találok vagy amit akciósan, olcsón tudok venni zöldségfélét főzök bele. De van, hogy csak zöldséggel főzöm össze a húst és akkor a levébe kenyeret teszek neki, a lnyeg, hogy ne vésszen el a vitaminos húsos lé.

Szoktam venni kutyaszalámit, ahhoz is teszek zöldséget, tésztát meg szokott kapni kefirt, amit imád, meg a főzelékeket nagyon szereti, illetve ha reggelire vki tojást süt, akkor hozzádobunk még 2-t, hogy Ő is kapjon. Szereti még a gyümölcsturmixokat(bármilyen gyümölcsöt tejjel összeturmixolunk).

2019. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 12 éves keverék kutyámnak csirkenyesedéket veszek állateledelesnél (amiben nincs csont), és megfőzöm zöldségekkel együtt (sárgarépa, petrezselyemgyökér, zeller, cukkini, sütőtök), és almát is főzök bele, mindezt karikákra darabolva. Egy kis főtt rizzsel dúsítom fel. Korábban kutyakonzervvel etettem a másik kutyámmal együtt, de miután a másik kutyám pár hónapja májrákban meghalt, és ennek az öreg kutyámnak a máján is talált valamit az ultrahang, az állatorvos tanácsára vele már áttértem a fenti főzött ételre. Többé soha nem etetném konzervvel a kutyáimat, és a tápokban sem bízok.
2019. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csirkehúst főzök legtöbbször össze zöldségekkel, pici sót teszek bele és tésztát vagy rizst.Vettem teljes kiőrlésű tésztát, de azt nem szerették.Ha nincs tészta, akkor a tápjukból teszek bele a lébe.Van hogy marha belsőséget, vagy sertést főzök nekik.

De heti 1-2 alkalommal főzök, amúgy nyers csirkehúsokat kapnak, meg sült csirkehúst vagy főve.Heti egyszer vagy ritkábban tápot.8 kutya

2019. máj. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmit, csak amikor télen a hidegben akarok neki adni egy nehezebb, melegebb táplálékot. KÁJról van szó amúgy.

Rizs, hús, mindenféle zöldség amit ehet a kutya, ezt megcsinálom levesnek (bár inkább főzelék állagú). Több nem is kell, általában zsírosabb és soványabb húst is rakok bele, hogy legyen tápértéke, de a hidegben rakódjon is rá valami.

2019. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csirke farhátat szoktam nekik főzni (3 kutyusnak) amibe teszek zöldséget,rizst vagy tésztát meg darált húst ezt nagyon szeretik.
2019. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belsőséget illetve húst vagy vadat vagy sertést rizzsel, zöldséggel, almával, pici sóval. Amúgy táppal etetek de szoktam főzni is neki. Van hogy főtt húst kap vagy csak lepiritom aztán hagyom főni egy kis vízbe.
2019. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!