Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a bernáthegy...

Mi a véleményetek a bernáthegyi kutyusokról?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha kertes házban élnék, nekem tuti lenne :D olyan aranyosak. meg jó nagyok :D
2010. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Birkatürelmű fajta, ráadásul cseppet sem zavarja, ha lógnak a nyakába a gyerekek, mert mentőkutya. Mondjuk engem egyszer megharapott egy, és bár még nagyon kicsi voltam, de arra határozottam emlékszem, hogy az volt előtte a szándékom, hogy kipróbáljam, hogy mennyire visel el mindent.

ültem rajta, húztam a farkát, cibáltam a pofáját, a fülét, és aztán végül a bajusz húzásra pöccent be :)


De tényleg hatalmas, és emiatt pl. fürdetni nem egyszerű, és arra is emlékszem, hogy rém büdös tud lenni, meg helyigénye is van bőven :)

2010. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket:)
2010. júl. 7. 21:25
 14/17 anonim ***** válasza:
Kicsit már túl nagyok és túl mamlaszok lettek, lógó szemhéjjal, amit nagyon nem szeretek, amúgy jó nagy, kedves mackók, de sose tartanék mert nem fogok lapáttal és talicskával sétáltatni járni:DD
2010. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valaki írta, hogy ma már Masztiff feje van. :D Mert milyen feje legyen egy Masztiff fajtának, ugyanis a Szentbernáthegyi egy Masztiff fajta. És nem csak most Masztiff-os a feje, hanem érgen is az volt. :P


On.: Gyönyörű, termetes, erős, ultra-mega barátságos (tapasztalat) kutyus. A szemét ki lehet nyomni, az se érdekli. (tapasztalat :D). Mondjuk nem valamai okos, nem lehet nagyon nehéz trükkökre megtanítani, vagy legalábbis gyorsan nem. Ha tanítani akarod, türelem kell hozzá.

2010. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ahogy mondják : Amelyik kutya ugat az nem harap! Erre a fajtára jellemző ez a mondás gyönyörű kutya!
2010. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. aug. 16. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!