Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fogatlan kutyust mivel etessünk?

Fogatlan kutyust mivel etessünk?

Figyelt kérdés
Szegény kis beltenyésztett jószágról van szó. Már csak egy foga van elöl, és 2 hátul :( valószínűleg csirkeallergiája is van, így szeretnénk antiallergén tápban gondolkodni. Van valami normális, megfizethető, ráadásul csirkementes konzerv? Vagy szerintetek a száraztápot meddig kell áztatni, hogy pépessé lehessen nyomkodni?
2010. júl. 7. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2010. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pépes hússal, konzervvel, érzékeny kutyáknak való táppal. Ha beáztatod akkor puha lesz. A kutya amúgysem sokat rág.
2010. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Akiteki ***** válasza:
100%

Kölyköknek szoktam beáztatni a száraz tápot, mikor még nincs foguk.

Forrásban lévő vizet ráöntöm és mire kihűl, át is ázik. Akkor villával összenyomkodom.

2010. júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Akiteki ***** válasza:
Az is igaz, ahogy írták, az enyémek sem rágnak, csak nyelnek. Ha elég apró szemű a táp, csak porszívózza.
2010. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Javaslom az Acana almás vagy halas tápját: [link]

Hidd el, ha kiszámolod nem tűnik soknak! A prémium tápokból sokkal kevesebb kell nekik. Az én kutyám 14 kilós, így 160 grammot eszik Acana adult dogból naponta. Több mint fél évig elég a 18 kilós! Kiszámoltam, a napi adagja 270 forintra jön ki.

2010. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5 éves :( másfél kiló az egész kutyus, nem nagyon tudok olyan tápot, amit tudna porszívózni. Remélem, a forrázás bejön, mert egy normális konzervet, ami még antiallergén is, nem tudom, hogy meg tudnék fizetni, a másik 4 kutty mellett. Ja, és nem vagyok szaporító, nem azért van ennyi kutyám:)
2010. júl. 7. 22:20
 7/14 A kérdező kommentje:
Száraztápokból viszonylag művelt vagyok:) konzervben tudtok esetleg olcsót?
2010. júl. 7. 22:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy sem jó a konzerv mert sok a víz benne, nem lenne elég a kutyának.
2010. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne konzervet vegyél, az nem túl jó. Inkább vegyél száraz tápot és áztasd be. Gyorsan átázik (főleg ha forróval öntöd le) és sokkal értékesebb, mint a konzervek.
2010. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem törpeuszkárom van és szintén a fogaival van probléma sajnos!Dog chow bárányos-rizses kölyök tápot áztatok be neki húslevesbe,imádja és egy grammot nem fogyott le!:)
2010. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!