Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős koráig etessünk...

Mennyi idős koráig etessünk kölyök kutyát cumisüvegből?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 19:00
 1/8 IGCM ***** válasza:

Addig amíg nem eszik tálból :)

Kínálgazsd időnként őt onnan és ha elfogadja akkor elhagyható a cumisüveg.

2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csurmi ***** válasza:
Mennyi idősen kezdted cumisüvegből etetni?
2011. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Pár napos korától, mert az anya annyira legyengült, hogy nem tudta szoptatni a kicsiket. Persze együtt voltak, de etetni nekem kellett.

Egy konkrét korra szeretnék választ kapni, hogy meddig etessem a kiskutyákat cumisüvegből?

2011. márc. 17. 19:13
 4/8 IGCM ***** válasza:
4-5 hetes korig!4 hetesen már probálgathatod kistányérból a tápszert :)
2011. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hetesen is próbálkozhatsz tálba tenni a tápszert van amelyik elég erős már úgy inni...fajta függő. Pl nálunk hasonló eseteben 2 hetesen már tudtak tálból inni
2011. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-5 hetes koráig (lehet elég 4.ig, változó), és a 3. héttől cumiztasd, de adj nekik tálból is, hogy szokják. lehet valamelyikőjük lassabban, valamelyikőjük gyorsabban fog rákapni a tálból ivásra.
2011. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Csurmi ***** válasza:

Szerintem ha az anya annyira legyengül, hogy nem tudja ellátni a kölykeit, ott gond van. Lehet olyan extrém eset ahol ez kivétel, de ha az anya ennyire rossz állapotban van ott gond van.

Állatorvos mit mondott? Ugye nem tenyésztő vagy? Mert ebből az alomból egészséges kiskutyák nem nagyon fognak kikerülni, ha igen akkor ügyes vagy, de tovább tenyésztésre semmi esetre sem lehet, szerintem. Azért lennék kíváncsi arra, milyen helyzetben lehetséges az, amit leírsz?

2011. márc. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok tenyésztő. Nem hallottál még arról hogy a kutyák legyengülhetnek , esetleg bele is halhatnak a szülésbe?

A válaszod érdemtelen volt, mert a kérdésemre nem kaptam választ. Tele van az oldal, olyan emberrel, akik nem képesek válaszolni, csak más dolgába beleszólni. Kérlek mellőzd az okoskodást mert nem vagyok rá kíváncsi.

Köszönöm!

A többi válaszolónak pedig köszönöm, hogy értelmes választ tudott adni!

2011. márc. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!