Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát minden evés után be...

Kutyát minden evés után be kell csukni?

Figyelt kérdés
Ezt hülyeségnek tartom,nem lehetne szabadon az udvaron? Nagytestű fajta,még kölyök napi 3-4-szer kap enni.
2019. jún. 3. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én be szoktam 1-2 óráig. Ne rohangáljon nekem, még gyomorcsavarodása lesz. Nagytestűeknél különösen figyelni kell rá.
2019. jún. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Ha tudsz rá figyelni, hogy ne rohangáljon, nem kell becsukni.
2019. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Hát most biztos mínuszba leszek pontozva, de soha nem hallottam még erről így soha nem csuktam be sehová a kutyámat evés után. Mástól sem hallottam, hogy ilyet csinálna.
2019. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Miért kéne becsukni? Annyi, hogy evés után néhány óráig ne kezdjetek foglalkozásba, se sétába, mert gyomorcsavarodás lehet belőle.
2019. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kifejezetten a rohangászás, ugrálás, hempergés veszélyes. Pl pórázas séta egy szépen vezethető kutyànàl nem. Legalábbis nekem van, hogy úgy jön ki, hogy evés után röviddel indulunk (mondjuk én napi 2x etetek, így egy adag kisebb).
2019. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!