Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsla gazdik, nektek is...

Vizsla gazdik, nektek is ennyire ragaszkodó a kutyátok?

Figyelt kérdés

Mentett 9 éves magyar vizsla kislány. Egyszerűen lerázhatatlan, mint az árnyék úgy követ mindenhova:D konkrétan a WC előtt ülve szokott várni hogy mikor jövök. Sétánál szinte soha nincs rajta póráz, sose menne el, főleg nem a 20 méteres környezetemből.

Eddig az előszobában volt a helye (szüleimmel élek még, ő csak ezt engedték meg) aztán több mint fél éve már bent lakik velünk a lakásban, a szobámban van a helye. Itt sokkal boldogabb, hogy ténylegesen a család része, minden eseményt végigkövethet, mindig velem lehet, azóta úgy érzem még ragaszkodóbb lett. Lehet valami összefüggés? Vagy esetleg a 2 éve megejtett ivartalanitás is köre játszhatott?



2019. jún. 4. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább a mentés miatt van, a korábban rossz körülmények között élt kutyáknál jellemző :)

Olyan kis hálásak.


Nekünk volt egy mentett vizsla keverékünk, az egyik legragaszkodóbb kutyus akit ismertem :)

2019. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kbdt8 válasza:
Szerintem ez a magyar vizslák jellemzője. Az én kan kutyám már teljesen kifejlett, felnőtt állat, mégis amikor le vagyok ülve mászik be az ölembe, persze ez az én hibám mert én kényeztettem el.De nem zavar, mert amúgy nagyon független és bátor kutya.
2019. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!