Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a dudor a kutyám bőrén?

Mi ez a dudor a kutyám bőrén?

Figyelt kérdés

A kutyám péniszén (az egyik oldalán) van egy dudor. Nem fáj neki ha megtapintom. Olyan mintha egy golyó lenne benne.

Itt van róla kép is:

[link]



2019. jún. 6. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

idős a kutyus?

Mert öreg kutyákon jönnek ki különböző helyen ilyen bőrelváltozások. Azért mutasd meg állatorvosnak alkalomadtán!

2019. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még annyit:

Most megnéztem kinagyítva és valami ciszta is lehet. (Okát nem tudom)

Az enyémnek a szeme felett jött ki pont ilyen, amiben vízszerű anyag volt. Az állatorvos fecskendővel leszívta, utána már én szúrtam ki, mert dió nagyságúra is képes volt megtelni. Ez a művelet egyáltalán nem fájt neki. Öreg volt a kutyus ez esetben is.

2019. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

8 éves keverék kutya.

És mi baja lehet ha nem távolítja el az orvos? Fájthat neki?

2019. jún. 6. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:

11 éves szuka kutyám oldalán is volt hasonló, doki tűvel megszúrta és szívott belőle valami halvány rózsaszín de inkább áttetsző folyadékot. Nem nagyon emlékszem már mit mondott csak hogy masszírozni kell egy hét múlva vissza. Akkor is megszúrta és akkor már más jött ki belőle és mondta hogy nana ez nem jó nem lett masszírozva mondtam hogy dehogynem és kérte hogy mutassam meg a kezén, amit nagyon gyengének talált mondta hogy masszívabban kell. Utána párom masszírozta volt hogy fáj a kutyinak, de mikor vissza mentünk az orvoshoz mondta hogy nagyon jó kisebb lett, így tovább és el fog múlni. El is múlt :)

Szóval irány a doki h mit mond. Jobbulást :)

2019. jún. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!