Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha városban sétáltatom a...

Ha városban sétáltatom a kutyát, és tegyük fel a járda melletti füves részen végzi el a dolgát, de én azt egyből zacskózóm is kukázom, abban az esetben megbüntethetnek engem?

Figyelt kérdés
Szüleim elutaztak és a szobatiszta kutyájuk nálam van most pár hétig viszont én városba lakok ahol igazából csak az utcába vagy a városba tudom csak sétáltatni a kutyát.
2019. jún. 10. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak ha otthagyod a kakit.
2019. jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted a városi kutyák a zacskóba vagy a kukába végzik egyből a dolgukat? Természetes, hogy ott végzik, ahol helyet találnak rá, és természetes, hogy ez bárhol is van, a gazdának kötelessége felszedni és eltakarítani. Ha netalántán betonra sikerül vagy lágyabb, érdemes egy fél literes üveg vizet hordani magaddal, hogy lelocsold a nyomát. Ezért nem büntet meg senki.
2019. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!