Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanak jar a farka a nagy...

Kutyanak jar a farka a nagy liheges kozben?

Figyelt kérdés
Futkozott kint a melegben majd sajnos rosszul lett, szedelgett, alig birt megallni a labdan par pecig. Eddig soha nem volt ilyen. Mostmar lenyugodott, de a farka folyamatosan mintha remegne vagy nem is tudom, mintha ott is latszodna a szivverese kb olyan. Mitol lehet ez?
2019. jún. 10. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Én szombaton voltam állatorvosnál a kutyámmal, hasonló tünettel. Azt mondta, gyenge a szíve, és nagyon bevizesedett emiatt. Vízhajtó injekciót adott neki, + tabletta formában is felírta. Csütörtökön kell visszamennünk kontrollra. A kutyám jobban van azóta, de még így sem a régi. (10 éves kutya)
2019. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vizes törcsivel borogattad, víz van előtte mindig? Simán lehet hőguta. Ne futkozzon melegben, nem tesz jót.
2019. jún. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!