Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tesóm miért csinálja ezt a...

A tesóm miért csinálja ezt a kutyusunk halála után?

Figyelt kérdés
Ma délelött hunyt el szeretet kutyusunk aki 4 éves volt és egészségügyi okok miatt hirtelen rosszul lett. A tesóm aki nemsokára 17 délutánra már jól volt és nevetett is. Majd elkezdte nézegetni hogy milyen kutyákat tudnánk venni. Hogy tudott ilyen hamar túllenni rajta? Én teljesen magam alatt vagyok. És az a legborzasztobb hogy ugyan olyan törpe tacskót szeretne mint az elhunyt kutyusunk is volt

2019. jún. 12. 21:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Jajj hagyjuk már ezt hogy ha másikat akar miután meghal a kutya akkor vagy nem tudja feldolgozni, vagy már egyenesen egy pszichopata őrült kedves utolsó. Vicc az egész. :D Nálunk pl. apám nagyívben le**arja hogy mi történik akármelyik állatunkkal, és képzeld, nem egy érzéketlen pszichopata, egy teljesen normális ember, mint bárki más, csak neki az állat egy semleges dolog. Mint a disznó, amit 15 éve még bármelyik falun élő ember leszúrt volna neked. ;) Persze nem bántja a háziállatokat, nem erre akartam kilyukadni.

És általában minden családban van egy ilyen ember, de ne keseredj el. ;)

A húgodnak tény, vagy nem dolgozta még fel, és így szeretné, hogy valami pótolja (ami nem baj), vagy pedig csak nem ragaszkodik az állatokhoz. Amit szintén el kell fogadni. Állatgyűlölő p÷cs onnantól számít egy ember hogy láncon tartja a kutyát 0-24, nem eteti, nem itatja, bántalmazza, nem foglalkozik vele.

2019. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kicsit furi, de nem hiszem hogy túl lenne rajta csak hiányzik neki egy állat. Egy kölyökkutya segít feldolgozni a gyászt.

Mondjuk én amikor egy kutyusom elpusztult egész nap csak bőgtem, nem ettem, csak feküdtem és sírtam.. :(

2019. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!