Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lepjem meg a kutyámat a...

Mivel lepjem meg a kutyámat a szülinapján?

Figyelt kérdés

Azért vagyok picit ötlettelen, mert szerintem mindent megadunk neki a mindennapokban is. Kinti-benti, örökbefogadott kutya, több felhelye is van kint is, bent saját fotele is van. Napi 1x sétálunk esténként, viszem társaságba is, kirándulni is ha van rá lehetőség (most érettségizek, elléggé elfoglalt voltam az utóbbi időben sajnos). Vízpartra, patakhoz is rendszeresen viszem. A családban mindneki odavan érte. Ha beteg, akkor nyilván azonnal visszük az orvoshoz, oltásia megvannak. Na, egy szóval rendben van tartva, ápolt kutyus lett belőle.

Valami nasira gondoltam neki, aminek örül. Csontot nem ehet, úgyhogy az olyasfélék kiestek a listáról. Gondolkoztam még hogy veszek neki egy új pórázt, nyakörvet és/ vagy hámot.


2019. jún. 13. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Szerinted a kutya örülne bárminek is, ami nem ehető? :D
2019. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
A szokásosnál is nagyobb sétával, kirándulással, egy új játékkal, kutyáknak való finomságokból készült "tortával". Ez minden, amire egy kutya vágyhat. :)
2019. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

A 2. Válasszal nagyon egyetértek ;)


És a fogtisztító ragóka, ami direkt nekik készült, mindenképp jó lenne neki (ha van, akkor nem szóltam 🙂 )

2019. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Egy új labda, amit azonnal ki is próbáltok a kertben. :)
2019. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Neten vannak receptek állatok számára, kaphat "szülinapi tortát" :)


Vagy egyszerűen: boríts ki egy konzervet (amelyik egyben marad, viszonylag torta-formában) díszítsd jutalomfalatokkal, sajttal, sonkával :)


Ajándékba kaphat új játékot, felszerelést.


Például egy csinos, összeillő nyakörv/hám+póráz szett, egy díszesebb (akár "ünnepi") tál.


Egy (akár egyedi) törülköző, amikor a tóparton sétáltok.


Túrafelszerelés (pl. az a hordozható itató)


Hirtelen ennyi jutott eszembe :)


Tudom, hogy elég értelmetlen dolognak tűnik, hiszen a kutya nem tudja hogy mi az a szülinap. De jól esik nekünk is, neki is ha megajándékozzuk, plusz érzi hogy mennyire fel vagyunk dobva tőle, ami a legnagyobb boldogság egy kutyának :)

2019. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó kis engedelmességi tréninggel! A kutyád amúgy sem tudja, hogy születésnapja van.
2019. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!