Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám szívférges. Van okomfél...

Kutyám szívférges. Van okomfélteni, hogy valami baja lesz a lányomnak?

Figyelt kérdés
Most derült ki 10 perce, teljesen összetörtem :'( most laborba küldték a vérét, hogy mennyire nagy a baj. A doki azt mondta ránk nem fertőző, de nem vagyok nyugodt, kisgyerekem gyenge immunrendszerű, biztos nem lehet baja? Sok minden kiesett abból amit mondott, beszélt, de mintha em is hallottam volna...:-(
2019. jún. 14. 17:52
 1/6 anonim válasza:
93%

Ne aggódj, a kutyától nem fogja elkapni a lányod.


Az emberben csak fertőzött szúnyog csípése miatt kezdhetnek el fejlődni ilyen férgek (amitől itt nálunk nem kell félni), de az emberre egyébként sem veszélyes. Nem halálos és tüneteket sem produkálnak mert az emberi testben nem tudnak kifejlődni.

2019. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem a kutya szívférgességétől kell óvni a kicsi lányodat.Vannak olyan szúnyogfajták ami miatt az ágya fölé kellene szúnyogháló.Nem pánikkeltésként írtam.
2019. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

A gyereknek ettől nem lesz baja.

Bocs, de miért nem védted meg a kutyád ettől?

Évek óta a csapból is a szívférgesség folyik:(

2019. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, az én hibám, az ember azt hiszi vele nem történikm majd meg. sose bocsájtom meg magamnak :'(
2019. jún. 14. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Most már tedd túl magad rajta!

Remélem, lesz esélye a kutyusnak!

2019. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Sok éve jelen van itthon a szívférgesség. Miért nem előzted meg? Ez nem naivitás, hanem csak szimpla nemtörődömség és zsugoriság! Komolyan nem lenne szabad engedni a kutyatartást olyanoknak, akik az ilyen alapvető dolgokra sajnálják a pénzt!
2019. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!