Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szívférges kutyák mindig...

Bigyusz222 kérdése:

A szívférges kutyák mindig mutatják a tüneteket?

Figyelt kérdés
Ha szívférges akkor mindenkép fog majd köhögni?

2018. júl. 26. 08:52
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos, előrehaladott állapotban lehet tünete, de korábban csak teszttel kimutatható biztosan.
2018. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy teszttel kimutatható

Csak kerdem hogy mik lehetnek a tünetei

2018. júl. 26. 09:39
 3/39 anonim ***** válasza:
2018. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Videóban azt mondta hogy a francia szívféreg inkább tüdőféreg
2018. júl. 26. 10:42
 5/39 anonim ***** válasza:
Igen. És? Amelyik kutyákat ez a tüdőféreg fertőzte meg, azokat mondja a köznyelv szívféreggel fertőzöttnek.
2018. júl. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Általában semmi tünete nincs csak ha már súlyos állapotban van a kutya. De a szívféreg ellen nagyon könnyen lehet védkezni
2018. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

#5

Azt a férget a csiga terjeszti és nem a szunyog. Áz én kutyáim meg nem esznek csigát.


Szívféreg ellen tudom hogy könnyű védekezni de most nekem egyelöre nincs pénzem olyan spot onra.

Advantixot néztem ki de nem találtam higy az hány hónapig hatásos

2018. júl. 26. 12:50
 8/39 anonim ***** válasza:
Advantix nem jó szívféreg ellen, az kullancs ellen van. Spon-onból az advocate jó ez 1 hónapig hat. A milbemax tabletta, ez is egy hónapig hat. Mindenképp vértesztett kell csinálni előtte. De 1200 ft havonta nem egy olyan összeg amit ne lehetne kifizetni. Kullancs-bolha ellen mit használtok?
2018. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Stronghold spot-on is jó szívféreg ellen. Egyébként pedig a szívférges kutya kikezelése egyrészt rizikós, másrészt nagyságrendekkel többe kerül, mint most egy spot-on. Vagy tabletta. vagy a teszt. Van, ahol az "egy csepp vér" tesztet ingyen csinálják pl. Apró Mancsban. És a kérdésre válaszolva, a szívférges kutya akkor fogja mutatni a tüneteket, amikor már előrehaladott a betegsége, de akkor fogja. Szóval az ne nyugtasson meg, ha a kutyád tünetmentes, ha nem védekeztél szívféreg ellen, akkor lehet, hogy máris beteg.
2018. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

#8

Mi kerül havonta 1200ft-ba?


Jelenleg bolha es kullancs ellen védve vannak mert van nekik egy panzi markájú nyakörvük.

2018. júl. 26. 14:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!