Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mitől lehetett?

Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
A kutyának ma reggel normális széklete volt, aztán levittem délután előbb mert már nagyon kellett neki. Először hasmenés, majd erőlködött, és vér jött ki. De nagyon kevés, és nem friss. (Sötét színű volt) a kutya nem bágyadt, eszik, iszik. Eddig nem volt ilyen. Sajnso kapott zsíros ételt, de csak nagyon keveset. (Csirkemell bőrt, vagy nem tudom)

2019. jún. 17. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Azonnal vinném állatorvoshoz. Bármi lehet, amikor az én kutyám vérzett, daganata volt. De a sok közül ez egy lehetőség. Szóval ne késlekedj az orvossal!!
2019. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem várd meg a következő székletet, hogy az is véres-e, mert lehet, hogy csak az erőlködéstől lett olyan neki. Ha többször előfordul vidd orvoshoz mindenképp.
2019. jún. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!