Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy mióta meleg...

Normális, hogy mióta meleg van "lassabb" a kutyám?

Figyelt kérdés

7 éves lesz ősszel. foxi keverék,nagyon hiperaktív. Mióta bejött ez a nagy meleg kevesebbet szaladgál, a játékot hamarabb "megunja". Séta alatt is kevesebbet szaladgál ha elengedem is többet jön mellettem, mint pórázon.

2 hete voltunk oltáson és verképet is nezettem, ami tökéletes. Eszik, iszik rendesen, a kedve is jó, nem szomorú vagy bágyadt.


2019. jún. 18. 19:34
 1/10 A kérdező kommentje:

Közben eszembejutott még egy kérdés. Az egyik "könyökét " a melső lábán kikönyökölte, picit be van dagadva és csúnya piros rajta a bőr. Doki nem látta, 2 hete még nem volt ilyen.

Ezt mivel tudnám neki kezelni itthon? Most nyáron a földben szokott gödröt asni magában, ott fekszik, vagy betonon vagy a teraszon a járólapon. Bent csak télen szeret lenni. Ha bekotom neki pár óráig tűri, de utána leszedi.

2019. jún. 18. 19:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, az enyém fiatal, de ő sem ugrál most annyit, mint egyébként.
2019. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mihago ***** válasza:
Persze, hogy normális. Ők sem bírják jól a meleget. 7 éves kutya az egy késő harmincas, kora negyvenes embernek felel meg.
2019. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30 fok felett semmilyen kutyát nem sétálratunk és nem várjuk el, hogy szaladgáljon.
2019. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem várom el, de attól még foglalkozok vele, hogy meleg van és látom ha nincs kedve annyit játszani meg többet fekszik.

Sétálni ilyenkor kora este szoktunk nem délben.

Nagyon boldog amikor meglátja a pórázt, és nem arról van szó hogy csak kullog utánam. Annyi hogy hűvösebb időben többet szaladgal séta kozben.

Akkor ahol lakásban van tartva a kutya és nincs kert ott se szabad levinni a kutyát csak akkor ha 30 foknál hűvösebb van? :D

2019. jún. 18. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is lassabb vagyok, nemhogy a kutyáim. Örülünk, hogy élünk. :D A tiéd is így vélekedhet a dologról.
2019. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves,vagy 3 ? WTF
2019. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos hőmérséklet felett az órajelgenerátor lejjebb korlátozza a frekvenciát, mind a processzor, mind a busz sebességnél, hogyha nehezebb a hűtést megoldani. Így nem hevül túl.
2019. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lakásban van kutyám, és akkor viszem sétálni, amikor még/már hűvösebb van, reggel, mikor még nem melegszik fel annyira a levegő, és este, amikor már lehűlt eléggé, mostanában ez este 8 után szokott lenni, kivéve, ha túrázunk, de azt meg úgy szervezem, hogy ne terhelje meg.
2019. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, az enyém sem pörög ilyenkor annyira. Ráadásul a jutalomfalat is csak reggel jön be neki.

Könyök: ha megkeményedett, Neogranormonnal lehet kenegetni, ha van hámsérülés, akkor inkább fertőtlenítsd (pl. Betadine). Nekünk az vált be, hogy séta előtt kenjük be és akkor nem nyalja le rögtön magáról.

2019. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!