Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jobb ha nem engedjük le a...

Jobb ha nem engedjük le a fűre a kutyát sétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Azért kérdem,mert képes megenni más kutya ürülékét,amit azonnal nem mindig lehet látni előre,ha olyan helyen van.Illetve például egy parvovírust is eltud így kapni a kutya.
2019. jún. 19. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Parvo ellen van védőoltás.

És engedd a fűre nyugodtan, figyelni kell neked és ha olyan van, ami nem kívánatos, akkor letiltod.

2019. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nagyrészt füvön kéne mennie, mert a sok betonon járkálás tönkrevágja az ízületeket. De nyáron betonon sétáltatni már kínzás.


Parvo ellen van oltás, a sz@r evésről pedig le kell nevelni

2019. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy a parvo ellen van védőoltás,csak még sokan nem tudják,hogy úgyis megfertőződhet hogy megkapta az oltásokat.Egyébként ha olyan van akkor rászólok meg elhúzom.
2019. jún. 19. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy van.

Én kutyám is volt parvós oltás mellett is,és még szart sem evett,mert sosem evett fel semmit a földről.



Sose viszed parkba? Mezőre? meg sehova szerencsétlent? Nem engeded kutyák közé?


Cipőddel is felviheted a parvót,nem kell ahhoz fű meg ürülék :D

2019. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mihago ***** válasza:
69%
Dehogynem engedd a fűre! Hogy jut eszedbe, hogy nem!? A parvótól meg ne féltsd, azért van az oltás.
2019. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem,csak példának írtam.Parkba viszem sétáltatni majdnem minden nap,mezőre is vittem már,de főleg parkba vagy park körül sétálunk.Kutyával volt már az utcán,akivel játszott,amúgy minek vigyem kutyák közé ha valaki más sétáltat?
2019. jún. 19. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ürülékevésről le kellene szoktatni. Nem az a normális megoldás, hogy inkább nem engeded fűre!

A parvo pedig felnőtt, oltott kutyáknál nem túl jellemző.

2019. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!