Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hám vagy nyakörv kistestű...

Hám vagy nyakörv kistestű kutya sétáltatásnál?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kistestű kutyám. Eléggé mozgékony, ha pórázon van és sokszor megindul aztán nagyot ránt rajta a póráz. :/ Egyelőre nyakörv és póráz kombinációval sétál. De hallottam hogy a hám jobb lenne. Persze mind a kettőnél hallottam már ellenérveket is. Szerintetek? Tapasztalatok?
2010. júl. 9. 10:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hám
2010. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyám CSAK! hámmal szeret sétálni...mégis hosszú a szőre és kistestű is[ő egy spicc:P:D]. Múltkor ráadtam a nyakörvet és elakartam úgy vinni sétálni,de rángatózott és nem akart úgy menni szval maradtunk a hámnál:) Amúgy a hám jobb:D
2010. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11:05 nagyon nagy hülyeséget mondtál...amikor olvastam majdnem elröhögtem magam xD Képzeld az én kutyám a nyakörvvel el sem indul és csak hámmal sétál...Nem deformálódik el semmije xD Akkor nem gyártanák xD
2010. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!