Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát támadásra ösztönözni?

Kutyát támadásra ösztönözni?

Figyelt kérdés

Tegnapi napon történt a faluban egy incidens

Egy kissé alkohol befolyása alatt álló csoport és egy még egy ember közt benne is volt alkohol már jócskán.


Pontosan nem tudom hogy történt ki kedvezményezett arra lettem figyelmes hogy nagy veszekedés van és ekkor az egy szemely fia(mivel a házuk előtt történt) kihozta a sztaffiját hogy majd az ott lerendezi a dolgokat. Támadásra akarta használni de ezt benézte mivel a kutya nem akart támadni ami a szerencséje volt mivel nem jól nevelt nem ismeri az alapokat sem tehát ha az megfog valakit nem engedi el de ezt viszont a csapat gyerekei videóra vették így a kutyát elis vehetik tőlük.


A kérdésem az lenne hogy mivel én nemsokára tenyésztőtől vásárolni fogok egy belga juhászt és vele én őrző védő tanfolyamra akarok járni ha olyan helyzet fordulna elő hogy kénytelen vagyok használni a kutyát(amire remélhetőleg nem lesz szükség) akkor azt szabályosan hogy tehetem meg? Felszólítom a támadó félt hogy képzett kutya és ha nem megy el akkor támadni fog?


2019. jún. 24. 09:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom írni; ha a kutya támadna is, altatás lehet a vége. Hány olyan eset történt már, hogy a kutya támadt veszélyhelyzetben és elaltatták. Még, ha Te is adod az utasítást Ti isszátok meg a levét.
2019. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom milyen belgád lesz, de ha malid, pláne egy keményebb vonalból, azzal nem opcionális az őv tréning. Neki kelleni fog a rendszeres őv és ezt nem pótolja semmi más.
2019. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!