Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog ez műtét után?

Normális dolog ez műtét után?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt műtötték a 8 éves nőstény kutyámat emlődaganattal. Ahogy tegnap kiment az altató hatása, szokatlanul éber volt, mintha semmi nem történt volna. A gallért mintha észre se venné. Ma viszont teljesen más. Csak jön-megy, lefekszik, utána fel is kel. Tegnap nagyon megörültem, ma viszont kicsit félek. Adtam neki orvosi utasításra Algopyrint, most aluszékony.
2019. jún. 25. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Igen, az altató és fájdalomcsillapító szerek utóhatása lehet fokozott aktivitás. Mikor ez elmúlik, kimerült lehet és fájdalmat érez. Ha aggódsz, nyugodtan hívd fel az orvost. Ha eszik, iszik, nem lázas, és néha felkel, akkor valószínűleg nincs komoly baja.
2019. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy műtét volt, teljesen normális.
2019. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kutyusomat pár évvel ezelott egy nagyobb kutya megtamadta.... mm-eken mult hogy nem lyukadt at a tüdő:(

Mikor megmutotték tobb mint 3 napig faradt volt es csak aludt,alig evett es csovek logtak ki belole. Nagyon kis üveges tekintete volt. Szoval szeirntem normalis hogy igy reagal a mutet utan a kutyusod. Jobbulast :)

2019. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!