Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boston terrier vagy Brüsszeli...

Boston terrier vagy Brüsszeli Griffon?

Figyelt kérdés
Sajnos elhunyt a lutyánk és szüleim kérdezték hogy szeretnék e egy újat és ha igen melyiket. Ezt a kettőt találtam árban és jellemzőikben megfelelőnek. Csak nem tudom hogy melyik lenne a jobb társ

2019. jún. 30. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Ha csak ez a kettő, akkor boston. Átmenet a bulldog és a terrier közöt, picike raptorok :)
2019. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a brüsszeli griffon tetszik jobban, hozzám ők illenének jobban jellemben, így számomra ők a "jobb társak".


Mivel nem írtad le, hogy mit nyújtanál a kutyának (mozgatás, tanítás, kutyasuli, tartási körülmények és egyebek) és, hogy mit várnál el tőle (taníthatóság, mozgásigény, cél, sportok? ) így nem tudom neked kitalálni, hogy hozzád melyik illene jobban, sajnos a gondolatolvasás még mindig nem megy, pedig eskü nagyon próbálkozok -_- .

2019. jún. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Napi 1-2 óra hosszú séta, lakásban tartás és a fajtának megfelelő gondoskodás és pl bostonnál a hőmérséklet
2019. jún. 30. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!