Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie panel lakásba...

Border Collie panel lakásba mehet? Ha nem, akkor milyet? Hasonló termetűt. Napi séta stb

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 23:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Az alap probléma, hogy egy kutyának nem elég napi egy két séta. SEMMILYENNEK! Mert tönkre megy a veséje a vizelet tartogatásában, plusz a házad is tele lesz hugyozva.

Amíg kicsi addig 3 óránként kell kihordani, hogy szobatiszta legyen, utána pedig naponta minimum 3x.


Border colliet semmiképpen se, mert csak sétáktól megőrülnek, nekik kell sport vagy munka egyébként lehetetlen velük békében együtt élni, ha csak elbattyogtok napi párszor.


De neked semmilyen kutya nem való és nem azért, mert gonoszok vagyunk, hanem, mert te vagy buta.


De nekem erős a gyanúm, hogy ez csak valami troll kérdés egy szánalmas életű kis senkitől, mert unatkozik és nincs jobb dolga, mint hergelni a kutyás népet.

2019. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem mi vagyunk gonoszak. Te vagy sötét .

A border pont az egyik legaktivabb fajta, amit választani lehet...

2019. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

"9-es, a tükörfólia mellet hűvös van?" - Érzékelhetően hűvösebb a kintihez képest. Nekem 32°C-nál nem melegedett fel jobban a lakás, amióta fent van, és nincs az a fullasztó meleg, mint egy üvegházban, pont azt fogja le.


[link]

2019. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Ezekkel a feltételekkel, amiket írsz neked nem való. Feltételezni merem még azt is, hogy egy kisgyerek vagy, vagy csak butácska felnőtt. A border pont a legaktívabb fajta közé tartozik. Neki nem elég az, hogy hazaérve a suliból vagy munkából fogod és elmész vele 1-2 órát sétálni. Hosszabb távon akár rombolhat vagy komoly károkat okozhat a lakásban, ha nincs lefárasztva. Csak hogy érzékeltessem: A Border Collie az álomkutyám, mégse fogadok örökbe vagy vásárolok tenyésztőtől, mert tudom nagyon jól, hogy rengeteg mozgást igényel és most se időm se energiám nem lenne egy ilyen kutyára. Megvagyok most az idős 13 éves elmúlt kutyusommal.
2019. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%
Ha naponta tudsz biztosítani neki akár 2-3 óra sétát is, akkor talán, de szerintem egy border collie kertes házba való.
2019. júl. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A border collienak fizikai és agyi fárasztás kell. Lehet rövidebb séta mondjuk időjárás miatt (az én bc mixem nagy melegben nem is szeret sokat menni), ha agyilag lekötöd a figyelmét, tanultok. Csak sétával ő nem fárad el, arra ott vannak az agarak, a bc-k imádnak tanulni.
2019. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!