Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig kell a herének leszállnia?

Meddig kell a herének leszállnia?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kutyánk, és csak az egyik heréje van leszállva.

A doki azt mondta még várjunk, de nem mondta meddig, én meg elfelejtettem megkérdezni.

3 hét múlva megyünk oltásra, majd akkor beszélek vele erről jobban, de addig is érdekelne.

Ha nem száll le neki, akkor mikor lehet műteni? Van rá valami speckó kor, vagy bármikor?


2019. júl. 3. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

4 hónaposnál már sanszos, hogy fenn is marad a here.

A doki dönti el, mikor akarja műteni, mert pl ennyi idős kutyánál még nagyon apró a here és nehezebb belül megtalálni.

2019. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat nekem 4 honapos es eppen csak elkezdett neki. Azt mondtak semmi baj van meg ideje majd kb 1 honap mulva meglatjuk.

Szerintem kerdezd meg az orvost ha mentek. Addig meg siman lehet h leszall.

Muteni az orvossal kell megbeszelni mit ajanl hiszen o latja de szerintem minel hamarabb. Marmint ne varjatok 1 evet meg ilyenek mert csak rosszabb lesz. Marmint elrakosodhat meg ilyenek.

2019. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!