Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet baja a herenek?

Cpt_AlienHUN kérdése:

Lehet baja a herenek?

Figyelt kérdés

Elore bocsi az ekezethiany miatt de remelem ettol fuggetlenul ertheto lesz. Nos, egyik furdesnel eszrevettem mintha kicsit nehezebb lenne a bal oldalon.. ennek ugye utanaolvastam hogy ez termeszetes. Viszont ami inkabb elgondolkoztatott az a szinten bal oldalon ha jol tudom a mellekhere kornyeken mintha egy valamilyrn csikba osszefuggodn kidudorodna valami. Az a baj nem birom normalisan leirni. De megnyomom barhol barhogy nem faj. Mrg ez a dolog nem is kemeny, sokkal inkabb ha megnyomom "alkalmazkodik". Olvastam es en erre a visszeres cuccra jutottam kovetkeztetesben de ne legyen igazam!

Remelem valamennyire sikerult erthetoen leirnom! Koszonom a segitseget elore is!



2017. júl. 26. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia .

Nemrég voltam Urulógián , észrevettem hogy a jobb herémen van egy dudor rögötön elkeztem stresszelni mert olvastam hererák stb . Nekem olyan volt hogy van a herém abbol mintha egy kis ér kinőtt volna és azon lenne egy dudor mint egy cseresznye csak a vége a heréhez megy . Ez a spermatokelle vagyis valami ilyen volt , Én paráltam elmenni urulokgia de legalább megnyugodtam menny el teis csak meg ultrahangozzák mint a terhes nőket megdöbbensz milyen bonyolult a here azthittem van 2 golyó és kész . Közbe meg mellékhere meg minden . Keress rá neten h mihez hasonlit énis ugy tudtam meg h mivan csak az orvos meg beis bizonyitotta lerajzoltam egy lapra amit kitapogattam és elkeztem keresni Google képeken megis találtam . Ugy kerestem mindig h dudor a herén . És néztem napokig . De ajánlom , hogy menny el urulogia . Nekem aztmondták ha elkezd nőni vissza kell menni kimüteni ,de nem nő hála Istennek . Mondom nézz szét kicsit aztán menny el :D 19/F

2017. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszt!!! Akkor tovabbra is jo egeszseget es megfogadom a tanacsodat! El fogok menni! :)

Koszi megegyszer!

2017. júl. 28. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!