Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak hasmenése volt,...

Kutyámnak hasmenése volt, rendezetlen széklete, ezért tegnap koplaltattam, csak 2 falatnyi főtt rizst kapott, ilyenkor normális, hogy ma nem ürített?

Figyelt kérdés

Féreghajtva 1 hete volt, nem volt férges, a hasmenés miatt pedig vettem neki probiotikumos-vitaminos port, most azt kapja. Eddig nem voltunk ezzel állatorvosnál, mert a tápra gyanakszom, persze ha nem javul a diétától és a portól akkor muszáj lesz menni.


Amúgy tápot Brit Premiumot kap, a 2. zacskót fogyasztja, az elsővel abszolút semmi gond nem volt, átszoktattam és ette is szépen, széklete ugyanolyan maradt mint előtte a Fressnapfos Premierenél. Aztán megrendeltem a másodikat, kibontottam, hát mintha nem is ugyanazt vettem volna... büdösebb, a tápszem nagyobb és a színe is más, pedig ugyanolyan a 2 zacskó!!


Szóval a kérdéseim:

Normális, hogy a koplaltatás másnapján semmi széklet nincs? (Kedve jó, energikus, érdeklődő, vizet iszik, fürdik, pisil, rohangál ahogy eddig.)


Brit Premiummal jártatok így, ez normális hogy ilyen változó a táp ugyanazon típuson belül??


Köszi a segítő válaszokat!



2019. júl. 3. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális, alig evett nincs mit kiürítsen.

A tápot nem tudom, lehet hogy véletlenül más van benne. Szavatosságát nézted? Nincs lejárva esetleg?

2019. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2020-ig jó. Az összetétele is ugyanaz a leírás szerint. A tápszemek mégis világosabbak, nagyobbak és büdösebbek. :(
2019. júl. 4. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet h “hibas”. Marmint valami problema van vele lehet.

Probalj ujat rendelni (nem tudom mennyibe kerul az enyem allergias az osszes olyanra szinte) vagy masik tapot szerintem.

De igen normalis hiszen nem evett

2019. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az normális hogy nincs ürités.


Ami a tápot illeti.

Mi is jártunk igy egy táppal. Mi a Josera hipoalergén tápját adtuk a kutusoknak kb. 2 éven keresztül.

Aztán történt valami változtatás, más méretü szinű és szagu volt ugyan az a táp.

Megérdeklődtem hogy ez mitől van, mondták hogy változás volt a receptben, és az elkészítésben hohy kevesebb legyen a hulladék.

Az összetevők nem változtak, csak más mennyiségüt és más sorrendbe tették bele.

A kutyusoknak egyszer volt tőle hasmenése aztán annyi.

Lehet itt is ez a helyzet, valami változott a receptben vagy a mennyiségekbe.

2019. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!