Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Real Nature és Premiere tápok...

Real Nature és Premiere tápok jók?

Figyelt kérdés

Felsőkategóriás tápokkal szoktam etetni, de most már nem tudom a futártól átvenni a csomagokat és ebből folyamatos problémák vannak, így lecserélném valami olyanra ami helyileg van. A kisállatboltokban hatalmas felárral dolgoznak így onnan nem szeretném venni.


Képbe jött a Fressnapf kínálata, vettem a RN wildernessből és a kicsit alacsonyabb kategóriában lévő Premiere-ből is, de a többi felsőkategóriás táppal ellentétben nekem hatalmas csalódás volt, hogy kinyitás után olyan szaga volt, mintha egy olcsó tápot bontottam volna ki és a kutyák sem akarták nagy örömmel megenni. Az összes többi táppróbánál faltak mindent.

Valami tipp, hogy mi baj lehet ezekkel a tápokkal? Valamiért kilógnak a sorból, pedig papíron, árban jónak kellene lenniük, de mégis van velük valami, mert a sok kipróbált táp közül ezek voltak az egyetlenek ahol én is és a kutyák is kérdőre vonva néztek.



2019. júl. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Premiere-ből van több típus, érdemes kísérletezni, ha azzal akarsz etetni. Nekem macskákkal van tapasztalatom a márkát illetően, négyfélét próbáltunk ki, az egyiket imádják és tömik kétpofára, a másikat (aminek szerintem picit erősebb a beltartalma) meg megszagolják és otthagyják. Pedig nem volt köztünk különbség még ízre sem papíron, csak vitamin és kicsit magasabb húsrészarány. A harmadikat, amelyik más ízű és amit más márkából imádnak általában, megint fintorogva ették.

Amúgy beltartalomra tényleg jók, a kutya verziók is, középkategóriából az egyik legjobb ár-érték szerintem.

2019. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Elvileg az Acana/Orijen is rendelkezik szaküzletekkel, ahol ugyanannyiba kerül a táp mint online, a saját weboldalukról...

De helyileg nem tudom hol vannak ezek.

2019. júl. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az Acana oldalán fel vannak sorolva, voltam is ezekben az üzletekben, de szaküzlet szerintem nincs legfeljebb a fővárosban. Csak viszonteladók vannak akik drágábban adják. A 11 Kilós Pacificát 29 ezerért vettem pár hónapja az egyik üzletben mikor a neten 24, ha akcióval veszem vagy kettő zsákkal akkor 22.


Nem feltétlen kell nekem Acana, de a másik probléma, hogy az állateledel boltok az Acanán kívül más prémium tápot nem is ismernek. Középkategóriát tol mindenki mivel az eladható, TotW, Carnilove, N&D, Platinum, meg még sorolhatnám sehol nincs. Ezért próbálkoztam be a Fressnapffal, de ez a RN vonal nagyon nem jött be. Alphazoo meg itt nincs, más nagy állatáruház szintén nincs.

Úgy látszik akkor kénytelen leszek autózni érte.

2019. júl. 7. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csomagpont? Leteszi a futár a helyi állateledelesnél, Te meg amikor tudsz mész érte.
2019. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
bocsi, nem állateledelesnél, hanem vmilyen pick-pack pont
2019. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Select gold?
2019. júl. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én real nature-el etetek 3 éve, nálunk egyet eszik ebből a nyulas kengurusat.


Több ízt próbáltunk már,hogy ne unjon rá,de a többit nehezen eszi meg, egyébként még ennek van a legjobb illata,lehet azért szereti jobban. Inkább maradok ennél :D


Fressibe szerintem a real nature-a legjobb táp,legalábbis összetevőket nézve. Én kistestűt etetek vele 4kg-sat veszem 8 ezer x forintért, kb 2 hónapig elég neki.


Munkahelyedre nem tudod kérni? vagy olyan családtag munkahelyére ahol mindig van valaki. Én anyum melóhelyére kérek mindig mindent. Ott fixen 8tól 6 ig mindig van valaki :D kutytápot is kértem oda egy időben akkor is 5 kg-os volt a legtöbb és 5 percre van anyu melóhelye. Szóval nem gáz.


Esetleg ezt lehet ha van rá lehetőséged ha nincs akkor marad a fresi.

2019. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!