Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Select Gold vagy Real Nature...

Select Gold vagy Real Nature a jobb? Kb. egy árban vannak most.

Figyelt kérdés

Mindkettőből vettem egyet.

Select Gold-ból a Mini Senior Kacsa-Krumplist, Real Nature-ből pedig a Mini Scandináviát.

Előbbit nagyon szereti, utóbbit nem hajlandó megenni. Pedig elolvastam, és az is jó összetételű.



2019. máj. 22. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Nálunk a Select gold nem vált be. A hipoalergén tápjától a csirke allergiás kutyám úgy vakarózott mintha polhás lenne.

Lecseréltem másik tápra, az jó volt.

Majd vettem egy Real nature Wildernes hipoalergén tápot. Elösször a kutya rá sem akart nézni (elvileg nem tstzik nekik a a hús szaga benne).

Aztán elkezdem adogatni neki, és ma már imádja.


Én mindenképp a Real nature tápot választanám, kicsit drágáb, de tényleg az van benne amit irnak.

A Select gold szerintem kivülről minőségibbbek néz ki, de ne a külsőröl itélkezz.Olvasd el mit tartalmaz a táp és hasonlícsd össze.

Vannak olyanok is amik nem néznek ki olyan minőséginek de mégis azok a legjobb összetételű tápok, tényleg hipoalergének.


Ha viszont abszolult minőségi tápot akarsz akkor pl. Eucanuba, Platinum, Hill's Pet Nutrition, Royal canin

2019. máj. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Attól is függ hogy milyen kutyád van.

Keverék vagy fajtiszta?

Ha fajtiszta milyrn fajta? Mert nagyon nem mindegy milyen tápot kap.

2019. máj. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azért ebben nem értek egyet veled.

Platinumot próbáltuk, de felnedves és nem vált be.

Eukanuba, RC, Hill's szemét, tele kukoricával és szójával.

Nem éppen jó minőség.


A keverék-fajtatiszta dolgot nem értem, hogy miért

2019. máj. 22. 10:08
 4/8 anonim ***** válasza:

A fajta maximum a testméret miatt lényeges, vagy az adott fajta általánosságában tekinthető energia szükségletre, ugyan akkor fajtán belül is ez eltérő lehet! Egy örökmozgó Dalmatának pl. nagyobb energiabevitelre van szüksége mint egy Goldennek pl.


A Kérdésre visszatérve, a Select Goldnak elvétve akad egy-két jobb összetételű tápja, amire érdemes ennyi pénzt kiadni amire be van árazva.

Általánosságban elmondható hogy a Real Nature jobb választás!

2019. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!

Real Nature-t még megkóstolni sem hajlandó.

Select Goldból először a sima Seniort próbáltuk, azt is szerette, de ezt a Sensitive-et még jobban.

2019. máj. 22. 12:21
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
58%

Én select goldot adok kacsás-krumplis mini sensitive.


Én összetevőkben a real nature-t jobbnak látom, először én is azt akartam venni. De a select goldot ajánlották, így első körben kipróbáltuk azt... és mivel a kutyám széklete beállt normál tartományba rögtön az új táptól, így maradtunk ennél.

2019. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Semmi köze az etetéshez a fajtiszta-keverék dolognak. A fajtából megtippelhető az eledel mennyisége/összetétele elviekben, de annyira egyedi minden kutya, hogy én ezt is hülyeségnek tartom, ebből eredendően a kutyafajta tápokat is.


Az egyesben felsorolt tápok közül a Platinum ami jó, a többi hulladék csak a nevük ismert.


Papíron a RN a jobb, de nekem se akarták megenni. Nincs jó szaga, nem tudom milyen eljárással készül, de az összes prémium tápból a RN az amit az enyémek se akartak megenni.

Select Goldot próbáld ki akkor, ma már nem a Royal gyártja mint régen, szerencsére.

2019. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!


Szerette a Select Goldot, de most már gyógytápot kell kapnia.

A Real Nature tényleg elég büdös, nem ette meg. A Platinumtól pedig borzalmas volt a szeklete.

2019. júl. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!