Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp ajánlott a Westie...

Milyen táp ajánlott a Westie kutyafajtának?

Figyelt kérdés

Nem régiben kaptam egy Westie-t (West Highland White Terrier). Igazából nem tudom milyen tápot adjak a kistermetű csöpségnek, nem vagyok jártas benne, mert azelőtt csak nagytermetű kutyáim voltak.

A kérdés, hogy milyen táp ajánlott a kutyának?

Mennyibe kerül?

Lehetőleg minőségi, de nem túlságosan drága, illetve nem szemét kaja.

Kérlek mondjátok el vele kapcsolatos tapasztalataitokat is!


Előre is köszönöm!



2019. júl. 8. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Sokféle táp létezik. Lehetőleg gabona és csirkementes legyen, mert a westik és bichonok érzékenyek, általában allergiásak rá.

Ajánlanám a Brit Care halas vagy bárányos tápját. Ez hypoallergén és egészséges, magas hústartalmú, nem túl erős táp.

További jó választás lehet: taste of the wild(pacific stream puppy), profine (bárányos), eminent platinum puppy

2019. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést. Nem akarom kétségbe vonni szavát, de én úgy hallottam, hogy a Westiknek ajánlott a csirkehús, mivel magas a fehérjetartalma, mivel eléggé mozgékony kutyusok. Ha lehet, hogy hazugságot olvastam, Kérem ne haragudjon. :)
2019. júl. 8. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elején mindenképpen azzal etesd, amivel a tenyésztő is etette. O ismeri a kutyáit, tőle érdemes tanácsot Kerni, hogy mit egyen a kutyus. :)
2019. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A westie tényleg hajlamos a csirke allergiára, de ezt egyede válogatja. A tenyésztő valóban tud erről hitelesen nyilatkozni.
2019. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!