Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Miért fordítja a kutyám felém a fenekét?

Amikor én foglalkozom vele, simogatom, szinte egyből befordul úgy, hogy a hátsó felét a lábam felé fordítja, csóvál, eközben hátranéz.

2 éves menhelyről jött kutyalány, ivartalanított. Nagyon szereti a család, én vagyok akinek szót fogad a legjobban, a párom a kedvence közülünk, a gyerekekkel szeret legjobban játszani. És ezt amit írtam velem csinálja csak.

júl. 10. 19:04  Privát üzenet  

A válaszok

Bejössz neki :D.

Szeretetből csinálja.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont júl. 10. 19:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:)

# 2/8Időpont júl. 10. 19:13 Privát üzenet

Nekem a macskám csinálja, mert én etetem/itatom és engem tekink gazdinak.

(1-es vagyok)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont júl. 10. 19:16 Privát üzenet

A fenék a védtelen része a kutyának. (elöl harap, illetve neki tud ugrani az ellenfélnek, hátrafele nem nagyon tud támadni)

Azzal, hogy a védtelen részét fordítja feléd, azt mondja: "tudom, hogy nem fogsz bántani, megbízom benned!"

Szeretet és bizalom kifejezése :) Plusz imádják ha a farka felett vakargatják őket, mert azt nehezen érik el, plsuzban még azt is kéri simizni :)

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont júl. 12. 09:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

jaj, most meghatodtam :)

# 5/8Időpont júl. 12. 10:45 Privát üzenet
Ez a szeretet kifejezése!♡:)

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont júl. 12. 12:14 Privát üzenet
Vegre egy normlais ember,aki menhelyrol hoz kutyat. Aranyos vagy.

A válaszíró 27%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont júl. 12. 15:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ő a család szeme fénye. Annyira jó hogy ő is minket választott akkor :)

# 8/8Időpont júl. 12. 17:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kutyám mindig mikor kakil nyalogatja a kakijat majd a feneket mitől lehet?
Miért nyalja a kutyám minden reggel a fenekét?
A kiskutyám miért húzza a fenekét olykor? Bűzmirigye ki lett nyomva, nem férges. Mi más oka lehet?
Mitől húzhatja a tacskó fiú kutyám a fenekét a földön?
Mennyire higiénikus az aki lakásban tart kutyát? Pl megtörlik az eb fenekét vagy öö nyomokban fekália van a szőnyegen, kanapén és ágyban?
A kutyám ha befekszik mellém, egy pár perc múlva elfordul, de úgy hogy a fenekét fordítja felém, ami nem igazán kellemes, főleg ha szellent. Miért csinálja ezt? (8 éves francia bulldog)

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!