Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire higiénikus az aki...

D_zoli kérdése:

Mennyire higiénikus az aki lakásban tart kutyát? Pl megtörlik az eb fenekét vagy öö nyomokban fekália van a szőnyegen, kanapén és ágyban?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 07:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ja, kb ugyanannyi fekália van a lakásban szerte-szanaszét, mint amennyi káposztalé van a Te fejedben. :)

A kérdésed tényleg komoly, vagy trollkodsz? Nem tudom eldönteni, bocs.

2018. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te még életedben nem láttad egy kutya hátsó részét sem közelről, ugye?
2018. ápr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fosik a kutya akkor igen. Egyébként pedig normál állgú ürüléknél nem marad a fenekén semmi.
2018. ápr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

A kutya feneke eléggé más, mint az emberé, nekik nincs olyan farpofájuk ami indokoltá tenné, hogy törölgeds a fenekét. Továbbá nem is tudnál mit kitörölni belőle...

A kutyámmal alszom és láthatóan nincsenek kakidarabok az ágyban.

Bár én az az ember vagyok, aki utcai ruhában is simán bedől az ágyba.

De tudok ennél durvábbat is mondani: kutyás versenyeken sokszor rendelünk pizzát, amit kézmosás nélkül fogyasztunk el, a kutya simogatása/labdázás után(ahol ugye elkerülhetetlenül nyálas lesz a kezed).

Azért cserébe, hogy ilyen higiéniátlanul élek, nagyon ritkán vagyok csak beteg és az is gyorsan átmegy rajtam :)

2018. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kutyaszarban hempergünk itthon és nekünk ez így jó.
2018. ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyedül az ember olyan szerencsétlen, hogy szaros marad a feneke, miután elvégezte a dolgát... Egy egészséges székletű kutya hátsója sosem kakis, hiszen teljesen más az anatómiája, mint a két lábon járó emberé. Ha pedig hasmenése van, tartok erre a célra popsikendőt, kitisztítom vele a szennyezett területet és ennyi.

Két 30 kilós kutyával alszom egy ágyban. Sosem keltem úgy, hogy nyakig szaros vagyok. :D

2018. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha ennyire kényes vagy a higiéniára, ne szállj buszra. Ha tudnád, mi telepszik meg a kapaszkodókon, üléseken, hanyatt vernéd magad. ;)
2018. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Ha az ember odafigyel akkor teljesen higenikus. Séta után, ha feljövünk mancs törlés és bármilyen undin hangzik, de popsi törlés (nedves törlőkendővel) ,mivel a kanapéra is felmehet. Rendszeresen van fürdetve, de samponnal csak havi 1 szer. A szőre kókuszolajjal át van heti egyszer fésülve, illetve 2-3 naponta simán átkeféljük. Szerintem tisztább a kutyánk,mint sok ember.
2018. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
utolsónak, a havi egy fürdetés is sok! Kérdezd meg nyugodtan a dokitokat, nem igénylik, hamar tönkre fog menni a kutyus bőre.
2018. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges kutyának nem fostos a feneke ! :D
2018. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!