Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

A ti kutyátoknak volt már ilyen?

A mostanában amikor a kutyusom kakil, a popsijánál valami piros bél (?) kilátszik. Miután elvégezte a dolgát eltűnik. Egyébként jókedvű, nincs szorulása, hasmenése. Ezzel pár hete már egyszer elvittem orvoshoz, megnézték, de semmi konkrétat nem mondtak. Szerintetek visszavigyem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kutya, végbél, piros, kaki, popsi, betegség, beteg, hasmenés, székrekedés, szorulás

júl. 12. 14:58  Privát üzenet  

A válaszok
Persze, egy kb befőttes gumi vastagságú piros "karima" látszik, ami aztán visszahúzódik. Szvsz ez teljesen normális, több kutyánál is láttam már.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont júl. 12. 15:17 Privát üzenet
poccok nevű felhasználó válasza:

Igen volt és én is elvittem állatorvoshoz, de ondták, semmi baj nincs. És tényleg nem volt semmi, rendben volt, valószínűleg erőlködéstől jött elő.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont júl. 12. 16:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

# 3/3Időpont júl. 14. 13:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti hogyan tanítottátok meg a kutyátoknak, hogy séta közben ne rántson el ha szólsz neki, vagy alapból se hanem sétáljon nyugodtan (? )
Mit szoktatok főzni a kutyátoknak?
A ti kutyátoknak milyen állapotban van a fogsora? Van esetleg hiányzó, vagy letört foga? Mennyi idős a kutya?
Ha az egyébként szobatiszta benti kutyátoknak megy a hasa, hogyan véditek ki a benti baleseteket?
Ti minden nap adtok jutalomfalatot a kutyátoknak?
Akik adtok húst, csontot a kutyátoknak, milyeneket kap, honnan szerzitek be, és fertőtlenítitek-e valahogy?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!